Poleć znajomym

Wegetariańska tortilla - przepis dnia

Autor: Data: 31 lipca 2012, 7:40 Komentarze (0) »

Są takie rzeczy, które zawsze powinno się mieć w kuchni... na czarną godzinę, niezapowiedziane odwiedziny i napad wilczego głodu. Jedną z nich jest z pewnością tortilla.

Nasza tortilla to w zasadzie tylko propozycja podania. Zwinięte w ruloniki pszenne placki wypełnione kolorowymi dodatkami będą prezentować się wyjątkowo atrakcyjnie jeśli przetniecie je w połowie, zwiążecie nitkami szczypiorku lub trawy cytrynowej i ułożycie na kolorowym talerzu.

Jeśli chodzi o dodatki, możecie wybrać wersję wegetariańską - taką proponuje Oliwka Kamińska - lub skomponować inny zestaw smaków i aromatów, na przykład z kurczakiem i sosem curry albo tak jak Anna, z hummusem, mango i fetą.

Jakie dodatki wrzucicie do swoich ruloników?

Mini tortille to niezawodny pomysł na szybki lunch z przyjaciółmi, wieczorną przekąskę, a nawet drugie śniadanie, które można zabrać do pracy.

Zobacz więcej o: tortilla, kuchnia meksykańska

10 sekretnych przepisów

na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Ebook: 10 sekretnych przepisów na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Przystępne przepisy do zrobienia w domu! Pobierz ebook z sekretnymi przepisami na 10 wspaniałych dań z 10 najlepszych restauracji na świecie.

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Podobne artykuły