Poleć znajomym

Przepis dnia: Zupa na -15C

Autor: Data: 31 stycznia 2012, 12:10 Komentarze (0) »

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Przytulania, więc będzie jakby trochę cieplej, ale jeśli to nie wystarczy, oto nasza ostatnia deska ratunku...

Autorka, Ewelina Majdak, twierdzi, że to najlepsza zupa na świecie. Za to może nie ręczylibyśmy głową, ale z pełnym przekonaniem możemy się zgodzić, że jest pyszna, pożywna i bardzo sycąca - na dzisiejszy mróz wprost idealna! Chociaż nie da się ukryć, że chętnie zobaczylibyśmy w niej jeszcze pływające kawałeczki wędzonego, delikatnie podsmażonego boczku.

O zaletach prozdrowotnych takiej zupy chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Likopen, witamina C, góra błonnika i najzdrowszego roślinnego białka - nie tylko się rozgrzejecie, ale też złożycie solidną inwestycję w urodę, odporność i zgrabną sylwetkę.

Życzymy smacznego i wyjątkowo intensywnej celebracji!

Zobacz więcej o: zupa, ciecierzyca, soczewica

10 sekretnych przepisów

na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Ebook: 10 sekretnych przepisów na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Przystępne przepisy do zrobienia w domu! Pobierz ebook z sekretnymi przepisami na 10 wspaniałych dań z 10 najlepszych restauracji na świecie.

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.