Poleć znajomym

Przepis dnia: Sernik jagodowy na zimno

Autor: Data: 12 lipca 2012, 10:44 Komentarze (0) »

Oczy jedzą, dusza śpiewa, kubki smakowe wariują w nieznośnym oczekiwaniu, już tylko kilka godzin schładzania dzieli nas od jagodowej rozkoszy (nie bójmy się użyć tego słowa).

Przepis jest śmiesznie prosty, a efekt piorunujący - nawet obecność żelatyny, do której mamy dość ambiwalentny stosunek, jakoś nam nie przeszkadza. Wyłożenie naczynia folią aluminiową, tak jak zrobiła to kabamaiga, daje ciekawy efekt pogniecionej faktury, a w głowie mamy już przynajmniej 5 innych pomysłów na odciśnięcie w twarogu fantazyjnych wzorów. Ale na eksperymenty przyjdzie czas. Najpierw nacieszmy się wersją, która na pewno się uda...

Naszemu "estetycznemu oku" nie umknął też sposób podania. Na przepięknej, koronkowej ceramice w kolorze bitej śmietany, deser prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie.

Zobacz więcej o: jagody, sernik jagodowy, desery wocowe

10 sekretnych przepisów

na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Ebook: 10 sekretnych przepisów na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Przystępne przepisy do zrobienia w domu! Pobierz ebook z sekretnymi przepisami na 10 wspaniałych dań z 10 najlepszych restauracji na świecie.

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Podobne artykuły