Poleć znajomym

Przepis dnia: Sałatka z homara

Autor: Data: 20 czerwca 2012, 7:48 Komentarze (1) »

Droga, nadmorska restauracja z widokiem na plażę, na rozświetlony taras wchodzi elegancki kelner we fraku i serwuje ogromnego homara, za którego zabierasz się bez wahania i z godną podziwu sprawnością...

Jeśli marzy ci się taki scenariusz, musisz trochę poćwiczyć w warunkach domowych, bo kolacja w ekskluzywnej restauracji może w tym przypadku okazać się najmniejszym problemem. Jedzenie homara nie jest karkołomnym zadaniem, ale początkujący zazwyczaj kończą z zachlapanym ubraniem, a przecież nie chcesz przykrywać tej olśniewającej sukienki wielką serwetą...

Do tej pory homar kojarzył nam się raczej z kwintesencją kulinarnego luksusu, ale dzięki przepisom, takim jak ten zaproponowany przez Martę Krawczyk, poszerzamy nieco nasze kuchenne horyzonty.

Przepis na: Sałatka z homara

Zobacz więcej o: homar, owoce morza, sałatka, melon

10 sekretnych przepisów

na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Ebook: 10 sekretnych przepisów na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Przystępne przepisy do zrobienia w domu! Pobierz ebook z sekretnymi przepisami na 10 wspaniałych dań z 10 najlepszych restauracji na świecie.

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Podobne artykuły

Komentarze:

  1. Fajtłapa (Gość) 22 czerwca 2012, 9:42

    Haha już sobie siebie wyobrażam z gigantycznymi szczypcami i homarem lądującym wszędzie tylko nie na moim talerzu. Sałatka wygląda bardzo apetycznie, ale chyba mało kto porywa się na takie eksperymenty we własnej kuchni.