Poleć znajomym

Przepis dnia: Pieczone jabłka Arka

Autor: Data: 8 grudnia 2011, 11:49 Komentarze (0) »

Prawdziwie rajskie, bo z dodatkiem koniaku. Na takie jabłko skusi się z pewnością nie jedna Ewa...

Dziś do raju zabiera nas Arek Bober, muzyk death-metalowy, Dj. i pochłonięty pasją gotowania autor bloga kulinarnego Eat After Reading. Taki wachlarz zainteresowań niewątpliwie pobudza apetyt...

Arek niczym rajski wąż kusi soczystymi owocami, naszpikowanymi bakaliami, pachnącymi skórką cytrusową i przesiąkniętymi - o zgrozo - koniakiem! Bajecznie proste w przygotowaniu i nie zostaje po nich stos naczyń do mycia! Jak wam się podoba taki sposób na walkę z wszechogarniającą szarością i chłodem?

My jesteśmy zdecydowanie na TAK i serwujemy dziś pieczone jabłka z koniakiem. Zastanawiamy się tylko, czy wariant koniakowy można zastąpić czymś bezalkoholowym, by raju mogli dostąpić wszyscy - nawet najmłodsi - członkowie rodziny.

Smacznego!

Zobacz więcej o: pieczone jabłka, koniak

10 sekretnych przepisów

na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Ebook: 10 sekretnych przepisów na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Przystępne przepisy do zrobienia w domu! Pobierz ebook z sekretnymi przepisami na 10 wspaniałych dań z 10 najlepszych restauracji na świecie.

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Podobne artykuły