Poleć znajomym

Przepis dnia: Owocowo-serowa tarta bez pieczenia

Autor: Data: 6 lipca 2012, 14:03 Komentarze (0) »

Też tak macie? Im bliżej weekendu tym większa ochota na domowe słodkości. Tylko jak tu włączyć piekarnik, gdy żar leje się z nieba?

Na szczęście są wśród nas tak pomysłowe dusze jak piegusek1978, nasza ekspertka kulinarna i autorka bloga Każdy ma jakiegoś bzika. To u niej znaleźliśmy radującą oczy owocowo-serową tartę, która nie wymaga pieczenia!

Przepis w zasadzie nie jest wybitnie odkrywczy i przy odrobinie wyobraźni można stworzyć podobny na własną rękę, ale czasami pewne rozwiązania wydają się proste dopiero, gdy zobaczymy je u innych.

Jednak i w tym przypadku jest miejsce na odrobinę inwencji. Jeśli przejadły wam się truskawki, możecie z powodzeniem zastąpić je innymi owocami. Z malinami i jagodami powinna być równie smaczna (o ile nie lepsza!).

Zupełna dowolność obowiązuje też w kwestii herbatników, chociaż czekoladowe rzeczywiście pasują według nas idealnie.

Przepis na: Serowa tarta bez pieczenia

Zobacz więcej o: tarta, owocowe desery, ciasta z truskawkami

10 sekretnych przepisów

na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Ebook: 10 sekretnych przepisów na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Przystępne przepisy do zrobienia w domu! Pobierz ebook z sekretnymi przepisami na 10 wspaniałych dań z 10 najlepszych restauracji na świecie.

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Podobne artykuły