Poleć znajomym

Przepis dnia: Krakersowa lazania Edyty

Autor: Data: 16 listopada 2011, 11:19 Komentarze (1) »

Nie jesteśmy pewni czy lazania bez makaronu to wciąż lazania, ale pomysł tak nam się spodobał, że jesteśmy w stanie przymknąć oko na nazewnictwo.

Przepis zaproponowała Edyta Rosner, nasz ekspert kulinarny i autorka bloga Przy kuchennym stole.

Ogromną zaletą tego przepisu jest to, że w przygotowaniu mogą uczestniczyć najmłodsi domownicy, a przecież wytwór własnych rąk smakuje najlepiej. Edyta przetestowała to na swoim małym pomocniku i potwierdza. Przepis powstał zresztą na potrzeby konkursu "Co jeszcze wyciśniesz z Pomidora, czyli pomysł na ulubione danie dla dziecka."

Fakt, krakersy nie są może najzdrowszym wyborem, ale jeśli dołożycie solidną porcję pomidorów, wasza lazania nie będzie aż tak koszmarnym przestępstwem dietetycznym. Poza tym, po takim obiedzie będziecie mieli mnóstwo siły, by wspólnie wybiegać kalorie na popołudniowym spacerze.

Pochwalamy eksperymenty i uwielbiamy wszelkie wariacje na temat tradycyjnych przepisów. Dlatego gorąco polecamy wypróbowanie krakersowej lazanii i czekamy na wasze wrażenia.

A może macie jeszcze jakieś inne pomysły na niemakaronową lazanię?

Zobacz więcej o: lazania, krakersy

10 sekretnych przepisów

na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Ebook: 10 sekretnych przepisów na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Przystępne przepisy do zrobienia w domu! Pobierz ebook z sekretnymi przepisami na 10 wspaniałych dań z 10 najlepszych restauracji na świecie.

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Podobne artykuły

Komentarze:

  1. sylwus9973 15 grudnia 2011, 13:37

    Bardzo ładnie wygląda.
    Nie przekonują mnie jakoś te krakersy.
    No ale spróbuję zrobić i napisze jak wyszła :)