Poleć znajomym

Przepis dnia: Domowe burgery

Autor: Data: 2 lutego 2012, 10:09 Komentarze (0) »

Nie oszukujmy się - każdy ma od czasu do czasu ochotę na ogromnego, niemieszczącego się w dłoniach, trudnego do ugryzienia i brudzącego wszystko wokoło burgera. I co w tym złego?

W zasadzie nic, jeśli od początku do końca kontrolujemy proces produkcyjny.

Atria C zaprasza was na wyjątkowe burgery z sosem BBQ domowej roboty oraz z szafranową salsą z mango. Kto uważa, że burgery to największe zło, powinien koniecznie zapoznać się z tym przepisem:

Za takiego fast fooda, wasi panowie będą nosić was na rękach, a i panie z pewnością zapomną na chwilę o liczeniu kalorii. Aromatyczne, słodko-pikantne, cudownie chrupiące i rozpływające się w ustach - gwarantujemy, że gdy spróbujecie tych burgerów, sztuczne pseudokanapki z restauracji szybkiej obsługi na zawsze stracą w waszych oczach resztki i tak wątpliwego już uroku.

Zobacz więcej o: burger, mięso mielone, fast food

10 sekretnych przepisów

na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Ebook: 10 sekretnych przepisów na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Przystępne przepisy do zrobienia w domu! Pobierz ebook z sekretnymi przepisami na 10 wspaniałych dań z 10 najlepszych restauracji na świecie.

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Podobne artykuły

 • Przepis dnia: Zrolowany kurczak

  Data: 6 lutego 2012, 14:08 Komentarze (1) »

  Prezentujemy wam jeden z przepisów wyróżnionych w konkursie Kuchnia pełna zdrowia. Choć autorce nie udało się wylosować nagrody głównej, z tak dietetycznym podejściem do odżywiania wygra ...

 • Przepis dnia: Domowa czekolada

  Data: 17 stycznia 2012, 9:23 Komentarze (1) »

  Początek tygodnia i śnieżne zaspy mogą w naszej kuchni skutkować tylko jednym - czekoladą!

 • Przepis dnia: Burgery marchewkowe

  Data: 26 czerwca 2012, 10:44 Komentarze (0) »

  Cóż jest w zwykłym burgerze, że zdołał zawojować wielką Amerykę? Coś być musi, bo moda na piętrową kanapkę z wysypującymi się dodatkami wdziera się dziś w menu knajpek na całym ...

 • Przepis dnia: Zupa na -15C

  Data: 31 stycznia 2012, 12:10 Komentarze (0) »

  Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Przytulania, więc będzie jakby trochę cieplej, ale jeśli to nie wystarczy, oto nasza ostatnia deska ratunku...