Poleć znajomym

Przepis dnia: Cytrynowa ryba Atrii

Autor: Data: 18 listopada 2011, 13:29 Komentarze (0) »

Dla zwolenników bezmięsnych piątków mamy orientalną rybkę od Atrii C ... z witaminą C, a jakże!

Przepis zaproponowała Atria C, nasza ekspertka kulinarna i autorka przepięknych zdjęć, które zapadają w pamięć zupełnie jak nieziemski smak jej potraw.

W zasadzie nie ma znaczenia jakiej ryby użyjecie. W lekkiej cytrusowej marynacie i w towarzystwie ryżu cytrynowego, każda będzie smakować wyśmienicie. Do tego ulubiona sałata i pełnowartościowy, wykwintny obiad gotowy.

Nie trzeba chyba dodawać, że cytrusowe zapachy i słoneczne kolory dodają energii, pobudzają zmysły i mają moc przeganiania przygnębiających myśli.

Tylko nie zrażajcie się od razu długością listy niezbędnych produktów i składnikami, o których nigdy wcześniej nie słyszeliście. Z wielu z nich można z powodzeniem zrezygnować, co zresztą sugeruje autorka.

Gorąco polecamy wypróbowanie orientalnej pieczonej ryby z ryżem cytrynowym.

Zobacz więcej o: ryba, cytrusy, dania orientalne

10 sekretnych przepisów

na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Ebook: 10 sekretnych przepisów na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Przystępne przepisy do zrobienia w domu! Pobierz ebook z sekretnymi przepisami na 10 wspaniałych dań z 10 najlepszych restauracji na świecie.

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Podobne artykuły