Przepis dnia: Cytrynowa ryba Atrii
Autor:
Aleksandra Banasik
Data: 18 listopada 2011, 13:29
Komentarze (0) »
Dla zwolenników bezmięsnych piątków mamy orientalną rybkę od Atrii C ... z witaminą C, a jakże!
Przepis zaproponowała Atria C, nasza ekspertka kulinarna i autorka przepięknych zdjęć, które zapadają w pamięć zupełnie jak nieziemski smak jej potraw.
W zasadzie nie ma znaczenia jakiej ryby użyjecie. W lekkiej cytrusowej marynacie i w towarzystwie ryżu cytrynowego, każda będzie smakować wyśmienicie. Do tego ulubiona sałata i pełnowartościowy, wykwintny obiad gotowy.
Nie trzeba chyba dodawać, że cytrusowe zapachy i słoneczne kolory dodają energii, pobudzają zmysły i mają moc przeganiania przygnębiających myśli.
Tylko nie zrażajcie się od razu długością listy niezbędnych produktów i składnikami, o których nigdy wcześniej nie słyszeliście. Z wielu z nich można z powodzeniem zrezygnować, co zresztą sugeruje autorka.
Gorąco polecamy wypróbowanie orientalnej pieczonej ryby z ryżem cytrynowym.
Zobacz więcej o: ryba, cytrusy, dania orientalne
10 sekretnych przepisów
na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Podobne artykuły
-
Przepis dnia: Kluski dla łasucha
Data: 13 stycznia 2012, 9:09 Komentarze (0) »
Sami nie wiemy, czy zakwalifikować je do dań obiadowych czy deserów, ale jedno jest pewne - robimy!
-
Przepis dnia: Kapuściany tort Karoli
Data: 16 grudnia 2011, 11:46 Komentarze (2) »
Dzisiejsza propozycja nie należy może do najwytworniejszych dań, ale za to oszałamia smakiem i skrywa bogactwo witamin.
-
Przepis dnia: Tarta na Dzień Ojca
Data: 22 czerwca 2012, 7:20 Komentarze (1) »
Jutro Dzień Ojca, a nic tak nie cieszy rodziców, jak kreatywność i zaradność ich dzieci, prawda?
-
Przepis dnia: Cytrynowe pancakes
Data: 11 kwietnia 2012, 9:21 Komentarze (0) »
Szczęśliwi ci, którzy rano nie muszą w biegu połykać kanapek i mogą pozwolić sobie na późne, leniwe śniadanie.
Zaloguj się aby dodać recenzję