Poleć znajomym

Ośmiorniczki z parówki

Jak zbierać punkty?

Autor: (5946 pkt.)

Ośmiorniczki z parówki to bardzo dobry pomysł na to aby nasze jedzenie nie tylko wyglądało ciekawie, ale i smakowało lepiej. Przygotowuje się je na prawdę łatwo, szybko i nie potrzeba do tego wielu składników bo zaledwie dwóch (parówek oraz ziarenek pieprzu, które zastąpiłyby oczy). Nie potrzeba do tego też wiele wysiłku, czy ogromnego talentu a zadowalający efekt jest gwarantowany. To zawsze jakieś urozmaicenie na naszym talerzu :)

Czas przygotowania:

Ocena:
Brak ocen

Składniki

  • parówki sojowe z chilli
  • oliwki, ziarenka pieprzu lub goździki

Sposób przygotowania

  1. Parówki obieramy z osłonek, kroimy na pół po czym nacinamy na krzyż wzdłuż (można zostać przy czterech lub zaszaleć z większą ilością, zwłaszcza jeśli parówki są grubsze). Następnie wkładamy je do gorącej wody na ok. 1-2 minuty - pod wpływem ciepła "odnóża" rozejdą się i powstanie ośmiorniczka. Oczy robimy z pieprzu, goździków lub kawałek czarnych oliwek.

  2. UWAGI!

  3. Ośmiorniczki można przygotować z surowych parówek, po czym krótko podsmażyć je na oleju

Ocena:
Brak ocen

10 sekretnych przepisów

na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Ebook: 10 sekretnych przepisów na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Przystępne przepisy do zrobienia w domu! Pobierz ebook z sekretnymi przepisami na 10 wspaniałych dań z 10 najlepszych restauracji na świecie.

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.