O NAS

  1. Przepisy.net to najpiękniejsza strona kulinarnego świata. Setki sprawdzonych przepisów, kulinarne porady, liczne konkursy oraz tysiące inspiracji jak oczarować podniebienie nasze i naszych bliskich.

    Strona Przepisy.net to efekt doskonałego współdziałania społeczności, która skupia się wokół serwisu oraz redakcji. Blogi redakcyjne oraz porady kulinarne powstają w naszej redakcji zawsze z takim samym zaangażowaniem oraz pasją i miłością do wyjątkowych smaków. Nasze przepisy i porady są sprawdzone i niezawodne, a przepisy ilustrowane są zdjęciami, które wykonujemy bez retuszu czy sztucznego upiększania potraw, tak aby dokładnie oddać to, co znajdzie się na talerzu, przy wykorzystaniu danego przepisu.

    Ze stroną Przepisy.net współpracuje kilkadziesiąt najlepszych polskich blogerek i blogerów kulinarnych. Tworzą oni niepowtarzalny dorobek strony, którym są setki apetycznych zdjęć i przepisów. Eksperci Kulinarni Przepisy.net to najlepsza kulinarna społeczność w polskim internecie, która zawsze dostarcza inspiracji, aby nasz talerz rozkoszował wszystkie zmysły - zaczynając od smaku, a kończąc na wzroku.

    Nasz cotygodniowy cykl tematyczny "Gorący temat", podpowiada co w danym okresie najlepiej gotować, aby wykorzystać sezonowość danych produktów. Dzięki takiemu podejściu do kuchni, gotowanie z nami jest zawsze smaczne i przyjemne, a jednocześnie nie kosztuje fortuny.