Poleć znajomym

Konkurs z Develey - podsumowanie

Autor: Data: 17 września 2012, 8:10 Komentarze (0) »

Wygląda na to, że lato dobiegło końca, choć może łaskawa Pani Pogoda zaskoczy nas jeszcze słonecznym obliczem. Pewne jest natomiast, że zakończył się nasz konkurs grillowy i czas na podsumowanie.

Inspiracją w konkursie były, oprócz zamiłowania do przyjęć pod chmurką, zestawy dressingów, sosów i musztard Develey, idealnie dopełniających grillowe menu. Zadanie polegało na dodaniu przepisów na dania lub dodatki do dań, które można zaserwować podczas spotkania przy grillu czy ognisku i jak zwykle zrobiło się nieprzyzwoicie kusząco!

Uczestnicy konkursu dodali w sumie 45 przepisów, wśród których znalazły się zarówno "klasyki barbecue", jak i bardziej wyszukane dania na specjalne okazje. 10 spośród użytkowników, którzy podzielili się z nami swoimi pomysłami, zostanie nagrodzonych zestawami ufundowanymi przez Develey. Redakcja skontaktuje się z wyróżnionymi osobami.

A oto kilka spośród dodanych przepisów. Dziękujemy za udział w naszej zabawie i życzymy smacznego!

Zobacz więcej o: konkurs, Develey, przepisy na grilla, dania z grilla, przyjęcie w ogrodzie

10 sekretnych przepisów

na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Ebook: 10 sekretnych przepisów na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Przystępne przepisy do zrobienia w domu! Pobierz ebook z sekretnymi przepisami na 10 wspaniałych dań z 10 najlepszych restauracji na świecie.

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Podobne artykuły

 • Konkurs: Podróże kulinarne

  Data: 1 września 2011, 11:36 Komentarze (7) »

  Wakacje za nami. Wracamy do aktywności kulinarnej i konkursów z nagrodami!

 • Kutia - przepis na kutię

  Data: 20 grudnia 2008, 14:09 Komentarze (2) »

  Kutia to tradycyjne danie na słodko podczas Wigilii. Przygotowuje się je z maku, pszenicy i dużej ilości bakalii. Oto przepis.

 • Konkurs walentynkowy

  Data: 30 stycznia 2012, 14:01 Komentarze (1) »

  Podobno przez żołądek trafia się do serca. Czy to spora nadinterpretacja jeśli zatem założyć, że przez kuchnię wchodzi się do sypialni?

 • Konkurs: Kuchnia pełna zdrowia

  Data: 19 grudnia 2011, 9:26 Komentarze (4) »

  Dla entuzjastów zdrowej kuchni mamy nie lada gratkę - konkurs poświęcony dietetycznemu gotowaniu, a w nim do wygrania doskonałe urządzenie do gotowania na parze.