Poleć znajomym

Konkurs walentynkowy

Autor: Data: 30 stycznia 2012, 14:01 Komentarze (1) »

Podobno przez żołądek trafia się do serca. Czy to spora nadinterpretacja jeśli zatem założyć, że przez kuchnię wchodzi się do sypialni?

Z okazji zbliżającego się święta zakochanych mamy dla was konkurs tematyczny, a w nim to wygrania intrygujący poradnik o tym, jak istotną rolę odgrywa kuchnia w życiu intymnym. I bynajmniej nie chodzi tu tylko o afrodyzjaki...

Co można wygrać?

Do rozdania mamy 3 poradniki "Seks zaczyna się w kuchni", sprezentowane przez Oficynę Wydawniczą VOCATIO. Rozważania autora – męża, ojca, doradcy małżeńskiego i rodzinnego oraz psychologa – już na wstępie zaskakują stanowczym stwierdzeniem, że seks z całą pewnością rozpoczyna się już wcześnie rano w kuchni wraz z wypitą wspólnie filiżanką kawy. I wcale nie chodzi o realizację przysłowia: „przez żołądek do serca”.

Zastanawiając się nad przyczynami kryzysu małżeństwa i rodziny, Kevin Leman wymienia niewłaściwe wzorce i zaniedbanie fundamentalnych wartości w codziennym życiu. Kuchnia w jego ujęciu to magiczne miejsce, które ma moc uzdrawiania, symbol tych wszystkich rozmów, którymi możemy dobrze zacząć i zakończyć każdy dzień, miejsce, gdzie możemy nabywać wprawy w okazywaniu sobie wzajemnej miłości – od pochwał za pyszny obiad, poprzez wspólne zmywanie, a na rozmowach przy herbacie kończąc.

Zabawne anegdoty, przystępne rady i proste ćwiczenia pozwolą partnerom pokonać bariery w komunikacji, swobodniej mówić o własnych pragnieniach i cieszyć się tym, co zwykliśmy nazywać przyziemnością, rutyną i szarą rzeczywistością.

Na czym polega konkurs?

Ogólnie rzecz biorąc poszukujemy inspiracji na wieczór walentynkowy, ale nie chcemy ograniczać się tylko do kulinariów. Oczywiście możecie zamieszczać przepisy na zabawne wypieki, romantyczne desery i wyrafinowane dania dla zakochanych, ale naszą uwagę zwrócicie inaczej. Stwórzcie spójny scenariusz wspólnego wieczoru - we dwoje lub w gronie przyjaciół - łącznie z propozycją muzyki, filmu, wystroju mieszkania czy nakrycia stołu i prezentu dla swojej połówki, a z pewnością spojrzymy na wasze propozycje przychylnym okiem! Pikantne szczegóły możecie zachować dla siebie:)

Swoje pomysły umieszczajcie na forum w wątku Konkurs walentynkowy do 12 lutego. Poradniki otrzymają autorzy 3 najbardziej inspirujących propozycji, o czym zadecyduje jury redakcyjne.

Regulamin konkursu

Zamieszczając jakiekolwiek treści w serwisie Przepisy.net oświadczasz, że jesteś właścicielem zamieszczanych materiałów lub posiadasz nieograniczone prawa do ich publikacji. W ramach konkursu zamieszczać można zdjęcia wyłącznie własnego autorstwa oraz przepisy, które nie są kopią cudzych przepisów pochodzących z innych serwisów kulinarnych.

Zobacz więcej o: Walentynki, konkurs, seks, afrodyzjaki

10 sekretnych przepisów

na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Ebook: 10 sekretnych przepisów na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Przystępne przepisy do zrobienia w domu! Pobierz ebook z sekretnymi przepisami na 10 wspaniałych dań z 10 najlepszych restauracji na świecie.

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Podobne artykuły

 • Jesienny konkurs z Polską Różą

  Data: 4 listopada 2011, 16:22 Komentarze (9) »

  Sukces konkursu czekoladowego skłonił nas do kolejnego eksperymentu. Tym razem jednak stawiamy na rozgrzewające, sycące przepisy jesienno-zimowe oraz te przywołujące smak i zapach lata.

 • Konkurs szparagowy

  Data: 12 maja 2011, 9:42 Komentarze (1) »

  Szparagi pojawiły się na straganach i grzechem byłoby tego nie wykorzystać! Z tej właśnie okazji mamy dla was nowy konkurs ze wspaniałymi nagrodami.

 • Konkurs: Podróże kulinarne

  Data: 1 września 2011, 11:36 Komentarze (7) »

  Wakacje za nami. Wracamy do aktywności kulinarnej i konkursów z nagrodami!

 • Letni konkurs sałatkowy

  Data: 14 lipca 2011, 16:54 Komentarze (10) »

  Dla miłośników sałatek przygotowaliśmy prawdziwie smakowite wyzwanie. Lato w pełni, a więc to doskonały moment na włączenie owoców do naszych kuchennych eksperymentów. Dla autorów 3 ...

Komentarze:

 1. Andziorka 12 lutego 2012, 11:22

  zgłoszenie wysłane ;)