Konkurs szparagowy

Autor: Data: 12 maja 2011, 9:42

Szparagi pojawiły się na straganach i grzechem byłoby tego nie wykorzystać! Z tej właśnie okazji mamy dla was nowy konkurs ze wspaniałymi nagrodami.

Na czym polega konkurs?

Szparagi to obecnie u nas Gorący Temat (co tydzień będzie pojawiał się nowy!) i one właśnie są motywem przewodnim konkursu na najlepszy przepis i szparagową aranżację. Przygotuj danie, którego składnikiem są szparagi, pstryknij zdjęcie i umieść swój przepis w serwisie, a link do niego umieść w wątku Konkurs szparagowy na naszym forum (dział Na każdy temat). Na wasze przepisy czekamy do 25-go maja.

Autorzy 3 najciekawszych przepisów, bądź najatrakcyjniejszych aranżacji otrzymają od nas fantastyczny blender firmy Zelmer, a zatem jest o co walczyć.

Uwaga! Zamieszczając jakiekolwiek treści w serwisie Przepisy.net oświadczasz, że jesteś właścicielem zamieszczanych materiałów lub posiadasz nieograniczone prawa do ich publikacji. W ramach konkursu zamieszczać można zdjęcia wyłącznie własnego autorstwa oraz przepisy, które nie są kopią przepisów pochodzących z innych serwisów kulinarnych.

Dajcie się ponieść wiosennemu nastrojowi, wyobraźni i kulinarnej finezji, albo udowodnijcie nam, że klasyka i prostota zawsze wychodzą obronną ręką.

Powodzenia!