Poleć znajomym

Konkurs "Porozmawiajmy o dietach"

Autor: Data: 7 listopada 2011, 8:57 Komentarze (1) »

Słyszeliście o diecie Alleluja? Wiecie czym jest syndrom chorych budynków? Jeśli nie, to znaczy, że jednak nie wiecie wszystkiego o zdrowym trybie życia.

Znacie kogokolwiek, kto nigdy w życiu nie był na diecie? Wydaje nam się, że o odchudzaniu wiemy prawie wszystko, ale wciąż popełniamy te same błędy i dajemy się nabrać na złudne obietnice cudownych diet. Ciekawi jesteśmy jakie macie w tej kwestii doświadczenia i czy możecie pomóc innym uchronić się przed głupstwami.

Zasady konkursu

Nie musicie wykazywać się żadną wiedzą ani inwencją twórczą. Wystarczy, że napiszecie o swoich doświadczeniach z wszelkimi dietami - tych dobrych i tych złych. Co wypróbowaliście, co było skuteczne, a co okazało się niewypałem? Jakie znacie skuteczne, zdrowe sposoby na utratę wagi, a czego według was wszyscy powinni się kategorycznie wystrzegać? Wszelkie rady i uwagi mile widziane.

Wypowiedzi należy umieszczać na forum w wątku Konkurs - Porozmawiajmy o dietach. Czekamy na nie do 30 listopada.

Nagrody

Dla autorów 3 najciekawszych merytorycznie wypowiedzi oficyna wydawnicza VOCATION ufundowała zestawy dwóch poradników, które pozwolą wam zrobić ogromny krok w kierunku niezachwianego zdrowia i wewnętrznej harmonii.

W poradniku "Pozbądź się toksyn w 30 dni" dr Don Colbert w obrazowy sposób opisuje wojnę trucizn toczącą się w organizmie człowieka. Objaśnia czynniki podwyższające ryzyko zachorowań i podaje rozwiązanie, jak uniknąć raka, chorób serca i wątroby, cukrzycy i innych schorzeń. Twój organizm może być zanieczyszczony, ale jest nadzieja. Pozbądź się toksyn według sprawdzonego i bezpiecznego programu postu na sokach z owoców i warzyw. Głębokie oczyszczenie ciała aż do poziomu komórek wzmocni witalność, energię, zdrowie, usunie toksyczny tłuszcz, przedłuży życie i przywróci zdrowy wygląd. Ta książka pomoże zmienić złe nawyki i odnowić twoje ciało. Staniesz się świadomym konsumentem żywności i nauczysz rozsądnie stosować suplementy pokarmowe.

DIETA ALLELUJA to poradnik, który wyjaśnia jak wykorzystać naturalne siły organizmu w celach terapeutycznych. Oddziałując już na poziomie komórkowym, dieta odblokowuje zasoby energetyczne organizmu i uruchamia tzw. odżywianie endogenne (wewnątrzkomórkowe). Dzięki temu bez poczucia głodu radykalnie tracimy na wadze, o ile jest to potrzebne, a nasze ciało oczyszcza się z toksyn, aktywizuje się system immunologiczny i odblokowują się bloki enzymatyczne. Organizm zaczyna funkcjonować jak odmłodzony. W książce znajdziecie:

 • Komentarze lekarzy dokumentujących skuteczność Diety Alleluja.

 • Niezwykłe świadectwa ludzi, którzy dzięki Diecie Alleluja po latach cierpień powrócili do zdrowia, pokonując choroby takie jak: rak, cukrzyca, otyłość, nadciśnienie tętnicze i wiele innych.

 • Przepisy kulinarne oraz wiele wartościowych tablic medycznych i materiałów dodatkowych.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz więcej o: konkurs, diety

10 sekretnych przepisów

na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Ebook: 10 sekretnych przepisów na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Przystępne przepisy do zrobienia w domu! Pobierz ebook z sekretnymi przepisami na 10 wspaniałych dań z 10 najlepszych restauracji na świecie.

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Podobne artykuły

 • Jesienny konkurs z Polską Różą

  Data: 4 listopada 2011, 16:22 Komentarze (9) »

  Sukces konkursu czekoladowego skłonił nas do kolejnego eksperymentu. Tym razem jednak stawiamy na rozgrzewające, sycące przepisy jesienno-zimowe oraz te przywołujące smak i zapach lata.

 • Konkurs szparagowy

  Data: 12 maja 2011, 9:42 Komentarze (1) »

  Szparagi pojawiły się na straganach i grzechem byłoby tego nie wykorzystać! Z tej właśnie okazji mamy dla was nowy konkurs ze wspaniałymi nagrodami.

 • Konkurs: Podróże kulinarne

  Data: 1 września 2011, 11:36 Komentarze (7) »

  Wakacje za nami. Wracamy do aktywności kulinarnej i konkursów z nagrodami!

 • Letni konkurs sałatkowy

  Data: 14 lipca 2011, 16:54 Komentarze (10) »

  Dla miłośników sałatek przygotowaliśmy prawdziwie smakowite wyzwanie. Lato w pełni, a więc to doskonały moment na włączenie owoców do naszych kuchennych eksperymentów. Dla autorów 3 ...

Komentarze:

 1. Jamelka 9 grudnia 2011, 13:49

  Nie mogę wysłać mejla z danymi?