Konkurs: Podróże kulinarne

Autor: Data: 1 września 2011, 11:36

Wakacje za nami. Wracamy do aktywności kulinarnej i konkursów z nagrodami!

Hiszpańskie gazpacho, meksykańskie enchiladas, włoskie makarony i mazurskie kłobuki warzywne – jesteśmy przekonani, że za wami niezwykłe podróże kulinarne. Jesteście gotowi na wspomnienie lata?

Zasady konkursu

Jeśli podczas tegorocznych wakacji coś zaintrygowało twoje kubki smakowe, spróbuj to odtworzyć, dodaj przepis w serwisie, a link do niego umieść na forum w wątku Konkurs - podróże kulinarne.

Nie musi to być od razu danie kuchni Dalekiego Wschodu. Nasze specjały regionalne jak najbardziej się kwalifikują.

Nie udało ci się nigdzie w tym roku wyjechać? Nic nie szkodzi. Poszukaj inspiracji w dziale Kuchnie Świata i stwórz własną wersję niepospolitego dania.

Na wasze propozycje czekamy do 30 września. Spośród wszystkich losowo wybierzemy 3 przepisy, które zostaną nagrodzone produktami firmy MONINI.

Nagrody

Na zwycięzców czekają 3 zestawy nagród, w skład których wchodzą:

  • aromatyczna oliwa GranFruttato
  • ocet z wina Chianti
  • saszetki octu balsamicznego
  • krem do rąk z oliwą z oliwek
  • sok z cytryn Lemoniny

Regulamin konkursu

Redakcja dbając o wysoki poziom merytoryczny serwisu zastrzega sobie również prawo do usunięcia niedbale dodanych przepisów i zdjęć bez praw autorskich użytkownika.

Zamieszczając jakiekolwiek treści w serwisie Przepisy.net oświadczasz, że jesteś właścicielem zamieszczanych materiałów lub posiadasz nieograniczone prawa do ich publikacji. W ramach konkursu zamieszczać można zdjęcia wyłącznie własnego autorstwa oraz przepisy, które nie są kopią przepisów pochodzących z innych serwisów kulinarnych.

W konkursie biorą udział wyłącznie nowe przepisy, które nie pojawiły się wcześniej w serwisie.