Poleć znajomym

Konkurs: Jesienna zapiekanka!

Autor: Data: 4 października 2012, 15:39 Komentarze (3) »

Pierwsze chłodne dni za nami. Tak, przyszła do nas jesień. Zaczynamy jadać ciepłe śniadania i gotować rozgrzewające zupy. A my zapraszamy Was do konkursu, w którym do wygrania są naczynia żaroodporne Dafi – idealne do przygotowywania jesiennych zapiekanek!

Stragany już uginają się już od jesiennych warzyw, dumnie prezentując ich soczyste kolory. Takiego zaproszenia do jesiennego gotowania nie można przegapić! Aby jeszcze bardziej to gotowanie uprzyjemnić, mamy dla Was wraz z marką Dafi konkurs, w którym nagrodzimy cztery najbardziej apetyczne przepisy na jesienną zapiekankę!

Na czym polega konkurs?

Zadanie jest bardzo proste. W serwisie umieszczacie przepisy na jesienną zapiekankę z dowolnych składników. Jedyna zasada, jakiej musicie się trzymać jest taka, że powinny to być dania zapieczone w piekarniku które później będą inspiracją do przygotowywania potraw w naczyniach żaroodpornych Dafi.

Najpierw umieszczamy przepis wraz ze zdjęciem w serwisie, a następnie link do przepisu umieszczamy na forum w temacie Konkurs: Jesienna zapiekanka.

Co można wygrać?

Głównymi nagrodami w konkursie są garnki rzymskie – naczynia beztłuszczowe Dafi (2 pierwsze miejsca).

Fenomen naczynia beztłuszczowego opiera się na działaniu wody, a dokładniej jej obiegu zarówno w naczyniu, jak i piekarniku. Przed każdymi pieczeniem garnek należy namoczyć w zimnej, najlepiej przefiltrowanej wodzie. Pory gliny wchłaniają ją, po czym przy stopniowym ogrzewaniu przemieniają w parę. To dzięki niej możemy uzyskać soczyste w środku i chrupiące z zewnątrz potrawy. I co najważniejsze, do ich przyrządzenia nie trzeba stosować tłuszczu. Mięso, ryby, czy zapiekanki duszą się w sosie własnym.

Firma Dafi, w trosce o Wasze zdrowie, przygotowała jeszcze 2 nagrody pocieszenia - dzbanki do filtrowania wody.

Dzbanki filtrowe Astra, powstały z myślą o osobach doceniających smak kuchni. Zastosowane w nich filtry nie tylko uzdatniają wodę kranową, ale także zdecydowanie poprawiają jej smak. Głównym założeniem specjalnie opracowanej technologii jest zmiękczanie wody oraz skuteczne usunięcie z niej zanieczyszczeń mechanicznych, metali ciężkich i chloru – czyli tego wszystkiego, co zaburza jej naturalny smak.

Dafi - w trosce o twoje zdrowie

Firma Formaster została założona w 1981 roku jako przedsiębiorstwo specjalizujące się w rozwiązaniach zapewniających ogrzewanie i oczyszczanie wody. Wszystkie produkty projektowane są w dziale konstrukcyjnym i badane we własnych laboratoriach mieszczących się w fabryce w Kielcach – gdzie zatrudnionych jest obecnie ponad 240 osób. Produkty marki Dafi – przepływowe ogrzewacze wody i systemy filtrów sprzedawane są obecnie w 33 krajach na całym świecie.

Regulamin konkursu

Redakcja dbając o wysoki poziom merytoryczny serwisu zastrzega sobie prawo do usunięcia niedbale dodanych przepisów i zdjęć bez praw autorskich użytkownika. Zamieszczając jakiekolwiek treści w serwisie Przepisy.net oświadczasz, że jesteś właścicielem zamieszczanych materiałów lub posiadasz nieograniczone prawa do ich publikacji.

W ramach konkursu zamieszczać można zdjęcia wyłącznie własnego autorstwa oraz przepisy, które nie są kopią przepisów pochodzących z innych serwisów kulinarnych.

W konkursie biorą udział wyłącznie nowe przepisy, które nie pojawiły się wcześniej w serwisie.

Konkurs kończy się 14.10.2012r.

Zobacz więcej o: konkurs, zapiekanki, zapiekanka, jesienna zapiekanka, Dafi

10 sekretnych przepisów

na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Ebook: 10 sekretnych przepisów na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Przystępne przepisy do zrobienia w domu! Pobierz ebook z sekretnymi przepisami na 10 wspaniałych dań z 10 najlepszych restauracji na świecie.

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Podobne artykuły

Komentarze:

  1. halina52 4 października 2012, 18:03

    Do kiedy trwa konkurs? Nie widzę daty zakończenia konkursu.

  2. Laura Hoksa 5 października 2012, 8:31

    14 października :)

  3. halina52 5 października 2012, 19:45

    Okej , dziękuję za odpowiedź.