Poleć znajomym

Koktajl z byle czego

Jak zbierać punkty?

Autor: (76 pkt.)

To co było w lodówce po weselu

Czas przygotowania:

Czas wykonania:

Ocena:
Brak ocen

Składniki

  • Owoce. Akurat miałem winogrona, ciemne i jasne (ok. 1 kg), śliwki węgierki chyba. Takie duże granatowe, 6 szt. I dwie nektarynki. Cukier łyżeczka, dwie. Kwestia gustu.

Sposób przygotowania

  1. W sumie z owocami nie wiedziałem co zrobic, a że w prezencie weselnym był robot to postanowiłem go przetestować. To eksperyment, ale nam smakował.

  2. Co do przygotowania. To niewiele. Wsadzić wszystko do pojemnika, oczywiście umyte i obrane z ogonków itd, dodać łyżeczkę lub dwie cukru. I miksować tak długo, aż pestki winogron nie będą nas drażniły. Zdjęcie dodam przy następnej okazji.

  3. Deser, koktajl jest bardzo gęstawy i sycący. Można dodać mleko, kewir lub naturalny jogurt. Do schłodzenia polecam, albo owoce prosto z lodówki, albo dodać dwie kostki lodu, albo po prostu wsadzić gotowy na kilkanaście minut do lodówki.

  4. Smacznego...

Ocena:
Brak ocen

10 sekretnych przepisów

na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Ebook: 10 sekretnych przepisów na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Przystępne przepisy do zrobienia w domu! Pobierz ebook z sekretnymi przepisami na 10 wspaniałych dań z 10 najlepszych restauracji na świecie.

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.