Poleć znajomym

Kenwood – marka, której zaufali Mistrzowie

Autor: Data: 20 grudnia 2012, 0:01 Komentarze (0) »

Marka Kenwood od ponad dwóch lat konsekwentnie realizuje strategie współpracy z gronem Mistrzów Kuchni. Wśród wielu sławnych nazwisk będących ambasadorami marki Kenwood warto wspomnieć m.in.: Karola Okrase, Kurta Schellera, Teo Vafidisa , Adama Chrząstowskiego, a także Mistrzów Cukiernictwa: Bożenę Sikoń i Tomasza Dekera.

Uznanie wśród Szefów Kuchni, których nazwiska tak wiele znaczą na polskiej scenie kulinarnej są potwierdzeniem obietnicy, iż sprzęty produkowane pod logiem Kenwood to gwarancja jakości oraz użycia najlepszych materiałów to cecha, która wyróżnia markę KENWOOD która już od ponad 60 lat Kenwood produkuje i dostarcza najlepsze maszyny, które ułatwiają codzienne życie- zarówno kucharzy jak i amatorów.

Kurt Scheller – człowiek, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać - zaskakujący jest fakt, iż rozpoznają go zarówno osoby starsze, młodzież jak i dzieci… Kilka tygodni temu byliśmy razem w Poznaniu, spacerowaliśmy po Starym Browarze. W pewnym momencie minęło nas dwóch, ubranych w dresy nastolatków ( mieli może około 14 lat), przeszli koło nas a następnie zawrócili, po czym przyjrzeli się Kurtowi i poszli dalej. Usłyszeliśmy tylko.. ‘zobacz to ten słynny wąsaty Mistrz Kuchni..”

Sam Kurt już od wielu lat jest ambasadorem marki Kenwood i wielkim wielbicielem Robota Cooking Chef – jak sam niejednokrotnie podkreśla: „… Cooking Chef to mała rewolucja - zarówno dla profesjonalnych szefów kuchni jaki i dla amatorów gotowania w domu. Dla szefa kuchni, takiego jak ja jest bardzo ważne, że teraz przygotowując nawet wyszukane danie, nie musi korzystać z wielu różnych urządzeń, wystarcza to jedno. Jest to możliwe dzięki wielu, rozmaitym przystawkom, z których możemy korzystać w profesjonalnym gotowaniu, od bardzo drobnego siekania, przez szybkie mielenie, mieszanie i rozdrabnianie…”

Kojarzony od tej pory tylko z gotowaniem i pieczeniem Kenwood Cooking Chef odkrył niedawno swoje nowe – iście słodkie oblicze. A wszystko to za sprawą współpracy nawiązanej z Mistrzem Cukiernictwa, Członkiem Fundacji Klub Szefów Kuchni oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni – Tomaszem Dekerem, a także szefową pracowni cukierniczej Tortownia.pl Bożeną Sikoń.

Także w cukiernictwie CC Chef dokonał rewolucji, zdobywając serca cukierników. Dla Tomasza Dekera stał się nieodłączną częścią Jego pracowni: „…Przy wprowadzaniu nowości w firmie, przygotowuje w swojej kuchni eksperymentalnej nowe produkty, w małych degustacyjnych ilościach, sprawdzam, próbuje, właśnie Cooking Chef pozwala mi szybko i bezproblemowo w niewielkich ilościach przygotować nowe słodkości, mogę sprawnie ubić a następnie podgrzać masę, to idealny kombajn nie tylko do domowych kuchni ale i restauracji. W jednym urządzeniu mamy wszystko, nie potrzebuje większej ilości sprzętów jest wystarczający. Z czystym sumieniem mogę go polecić wszystkim, którzy jeszcze się nie zdecydowali by go kupić. Cooking Chefa używamy również na Trójmiejskich Warsztatach Kulinarnych w Gdyni . Właśnie na Cooking Chefie pokazuje uczestnikom techniki ubijania, mieszania, pieczenia, kwestie zbilansowania receptury.

Zawsze na początku sa przerażeni ogromem funkcji Cooking Chefa, ale już po paru minutach intuicyjnie ubijają masę na ciasto...

Największą zaletą tego robota jest wielofunkcyjność. Możliwości jakie daje Cooking Chef poprzez podgrzewanie wyrabianych mas, dużą ilość funkcji, przystawek, jest nieoceniona nie tylko w cukiernictwie...”

Kenwood wprowadzając na polski rynek robota kuchennego CC Chef dokonał prawdziwej rewolucji w gotowaniu, udowadniając iż gotowanie to nie obowiązek, a wręcz przeciwnie - zabawa i moment wytchnienia po ciężkim dniu pracy.

Robotowi Kenwood Cooking Chef zaufali najwięksi Mistrzowie Kuchni, czy zaufasz mu także Ty?

Zobacz więcej o: Kenwood

10 sekretnych przepisów

na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Ebook: 10 sekretnych przepisów na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Przystępne przepisy do zrobienia w domu! Pobierz ebook z sekretnymi przepisami na 10 wspaniałych dań z 10 najlepszych restauracji na świecie.

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.