Poleć znajomym

Gorący temat: Najlepsze dania z drobiu

Autor: Data: 10 kwietnia 2012, 16:59 Komentarze (2) »

Drób jest mięsem, które chyba najczęściej gości na naszych stołach ze względu na cenę, dostępność i uniwersalność. Warto mieć na podorędziu więcej niż tylko kilka przepisów, by kurczak czy indyk po prostu nam się nie przejadły, zwłaszcza, że nadają się zarówno na te codzienne, jak i bardzo uroczyste okazje.

"Bez mięsa to nie obiad" - powtarzają często panowie, a ich małżonki stają na głowie, żeby sprostać oczekiwaniom. Jeśli nie masz czasu na duszenie wieprzowiny, a wołowina jest dla ciebie zbyt droga, naturalnym wyborem jest drób. Tylko ileż można jeść kurczaka w sosie słodko-kwaśnym i kotlety z indyka?

Zebraliśmy najlepsze przepisy na dania z drobiu, by ułatwić wam codzienne wybory i pomóc wam zabłysnąć świątecznym obiadem.

Kurczak

Indyk

Kaczka i gęś

Zobacz więcej o: indyk, gęś, kaczka, dania główne, obiady

10 sekretnych przepisów

na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Ebook: 10 sekretnych przepisów na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Przystępne przepisy do zrobienia w domu! Pobierz ebook z sekretnymi przepisami na 10 wspaniałych dań z 10 najlepszych restauracji na świecie.

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Podobne artykuły

Komentarze:

  1. halina52 20 kwietnia 2012, 18:27

    Ja kaczki nie lubię od dzieciństwa i nie robię obiadków z kaczki . Kurczak , indyk . uwielbiam z tego mięska różne dania.Są pyszne z dodatkiem np owoców.

  2. galantyna 7 lipca 2013, 10:25

    Ja uwielbiam kaczkę w knajpie www.sprintkielce.pl
    Tam właśnie przekonałam się do niej jak namówiła mnie koleżanka. Nie wiem jak ją robią - była na czerwonej kapuście na gorąco. W domu napewno nie chciałoby mi się "kaczorzyć " z takim obiadem.