Poleć znajomym

Gorący temat: Lemoniady, koktajle, kompoty

Autor: Data: 16 lipca 2012, 14:07 Komentarze (0) »

W nadziei na rychły powrót lata, przywołujemy je orzeźwiającymi napojami, które gaszą pragnienie i przyprawiają o kolorowy zawrót głowy!

Gotowe soki o składzie dalekim od idealnego czy własne napoje, które komponuje się wedle życzenia i robi dosłownie w kilka minut? My wybieramy to drugie i w naszym letnim repertuarze z pewnością znajdzie się większość z poniższych propozycji. Żeby tylko wróciło słońce...

Lemoniady, kompoty i inne napoje chłodzące

Jedni z lubością krzywią się popijając kwaśną lemoniadę, inni nie wyobrażają sobie niedzielnego obiadu bez tradycyjnego kompotu - pamiętajcie tylko, że takie orzeźwiające napoje to w większości przypadków woda z cukrem i wskazany byłby umiar.

Koktajle mleczne

Mleko, jogurt lub maślanka i garść ulubionych owoców - przygotowanie orzeźwiającego, odżywczego koktajlu nie wymaga przepisu. Jak to zwykle bywa, diabeł tkwi w szczegółach i napój może zyskać zaskakującą głębię dzięki kilku niespodziewanym dodatkom ... na przykład w postaci szpinaku;)

Zdołaliśmy obudzić w was pragnienie?:)

Zobacz więcej o: koktajle, kompoty, napoje, lemoniady

10 sekretnych przepisów

na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Ebook: 10 sekretnych przepisów na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Przystępne przepisy do zrobienia w domu! Pobierz ebook z sekretnymi przepisami na 10 wspaniałych dań z 10 najlepszych restauracji na świecie.

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Podobne artykuły

 • Gorący temat: Śliwki

  Data: 5 października 2011, 17:34 Komentarze (0) »

  No i wpadliśmy jak śliwka w kompot. Zamiast trzymać formę przed zimą, nie możemy opędzić się od knedli, placków, powideł i innych śliwkowych grzeszków. A że nie chcemy być w tym ...

 • Gorący temat - kakao

  Data: 28 października 2011, 17:30 Komentarze (0) »

  Czekolada na gorąco z mleczną pianką, kremowe tiramisu i popularny murzynek mają je wszystkie w sobie. Co takiego? Oczywiście kakao!

 • Gorący temat: Przyjęcie w ogrodzie

  Data: 25 czerwca 2012, 15:36 Komentarze (6) »

  To prawda, że nie trzeba wiele, by urządzić spotkanie przy grillu, a podanie jedzenia na tekturowych talerzykach nie jest żadnym naruszeniem zasad savoir-vivre'u. Czasami wystarczy jednak kilka ...

 • Gorący temat: Przetwory

  Data: 6 września 2011, 18:24 Komentarze (0) »

  Gdy nastają mroźne wieczory, niewiele rzeczy podnosi na duchu tak jak wspomnienie lata własnoręcznie zamknięte w słoikach i butelkach.