Poleć znajomym

Gorący temat: Czas na piknik

Autor: Data: 30 kwietnia 2012, 8:07 Komentarze (3) »

Rowery, dobre humory, wiklinowy kosz, a w nim własnoręcznie przygotowane smakołyki, na które nigdy nie mamy czasu w przeciętny weekend - tak nam się maluje wizja tegorocznej majówki.

W mieście czy poza nim, na piknik zawsze znajdzie się miejsce. I choć na wycieczce rowerowej wyjątkowo smakuje nawet najzwyklejsza kanapka, ten szczególny weekend zasługuje na bardziej przemyślaną oprawę kulinarną. W naszym koszyku, prócz termosu z kawą i świeżych truskawek, na pewno znajdzie się coś spośród tych propozycji:

Niezawodną pozycją w piknikowym menu (zwłaszcza dla tych, którzy od 1-go maja rozpoczynają kolejną dietę) są oczywiście świeże warzywa w towarzystwie ulubionych dipów. Pomidorki koktajlowe, pokrojone w słupki buraki, marchew, zielony ogórek i kalafior podzielony na różyczki to nasz zestaw obowiązkowy.

Dipy do warzyw:

Zobacz więcej o: piknik, tarty, wypieki drożdżowe, sałatki

10 sekretnych przepisów

na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Ebook: 10 sekretnych przepisów na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Przystępne przepisy do zrobienia w domu! Pobierz ebook z sekretnymi przepisami na 10 wspaniałych dań z 10 najlepszych restauracji na świecie.

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Komentarze:

  1. halina52 6 maja 2012, 19:33

    Dobre podpowiedzi co można dobrego przygotować na piknik. Dziś popsuła się pogoda ale jeszcze wiele dni pogodnych przed nami.

  2. zostroja85 3 marca 2014, 11:02

    Kiedy wreszcie będzie lato? Chcę na piknik :)

  3. polek 2 maja 2014, 19:52

    dobre na majówkę :)