Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wyposażenie restauracji. Co kupić?

Zgłoś nadużycie #1 28 listopada 2019, 13:05

jma Podaję przyprawy
Rejestracja: Wrz, 2014 Posty: 97 Podziękowania: 0
Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest, zaplecze kuchenne ok 30m2, ale musimy je zrobić od zera - poprzedni właściciel zabrał wszystko. Jakie firmy polecacie? Czy z waszych doświadczeń odległość od firmy, w której kupimy sprzęt ma znaczenie?

Zgłoś nadużycie #2 28 listopada 2019, 13:48

zedre Podaję przyprawy
Rejestracja: Cze, 2019 Posty: 81 Podziękowania: 0
Dobrze jest zainwestować w solidny sprzęt, bo dzięki temu sprzęt będzie Ci działał długi czas oraz bezawaryjnie... Lepiej kupić nowy bo posiada dobra gwarancję, używany nie będzie tak pewny ( nie wiesz jak intensywnie był użytkowany i czy nie był tylko wyczyszczony). A w restauracji nie ma miejsca na buble i problematyczne naprawianie sprzętu. Polecam skontaktowanie się z nimi:
https://www.goga-gastro.pl/

Oferuja kompleksowe wyposażenie do restauracji.

Zgłoś nadużycie #3 29 listopada 2019, 18:10

shina Obieram ziemniaki
Rejestracja: Paź, 2019 Posty: 13 Podziękowania: 0
No własny lokal gastronomiczny to jest masa obowiązków, latania, załatwiania, ale jeśli ją odpowiednio przygotujemy do startu i poprowadzimy, na pewno przyniesie upragnione zyski. Ja na przykład lubię, kiedy w lokalu można się napić dobrego wina. I pewnie wiele osób myśli podobnie, więc przyda Wam się porządna hurtownia win z dużym wyborem.

Zgłoś nadużycie #4 17 grudnia 2019, 8:34

kucharak Obieram ziemniaki
Rejestracja: Gru, 2019 Posty: 19 Podziękowania: 0
Różne jest wyposażenie, jakie możecie kupić do restauracji. Wiele zależy od tego, jaki jest jej profil, co będziecie podawać.. Mi na przykład potrzebne były takie https://mmgastro.pl/kategoria/produkty/136,bulionowki bulionówki, a wam? No nie wiem. Ale na pewno w MM Gastro znajdziecie większość, jak nie wszystko, czego potrzebujecie.

Zgłoś nadużycie #5 17 grudnia 2019, 10:17

brotek Stoję na zmywaku
Rejestracja: Gru, 2019 Posty: 3 Podziękowania: 0
super temat

Zgłoś nadużycie #6 24 marca 2020, 20:14

basia12312 Stoję na zmywaku
Rejestracja: Mar, 2020 Posty: 1 Podziękowania: 0
Własna restauracja to świetny biznes, pod warunkiem, że dobrze wszystko zaplanujesz. Osobiście polecam wcześniej zadbać o czytelną kartę menu. W końcu to najlepsza reklama lokalu. Koniecznie przejrzyj ofertę https://www.kartymenu.pl/. Już kilka razy składałam zamówienie i zawsze wszystko było wykonane na najwyższym poziomie.  

Zgłoś nadużycie #7 15 czerwca 2020, 8:02

pst Stoję na zmywaku
Rejestracja: Cze, 2020 Posty: 4 Podziękowania: 0

jma napisał(a)

Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest, zaplecze kuchenne ok 30m2, ale musimy je zrobić od zera - poprzedni właściciel zabrał wszystko. Jakie firmy polecacie? Czy z waszych doświadczeń odległość od firmy, w której kupimy sprzęt ma znaczenie?Nie ma tutaj absolutnie odleglość od firmy w jakiej kupicie wyposażenie. Jeśli chodzi o sprzety to gwarancja jest zwykle od producenta. Tak wiec wszystko jedno czy poszukacie sklepu internetowego czy poszukacie sklepu stacjonarnego. W sklepach i hurtowniach internetowych są przy tym bardzo częśto korzystniejsze ceny na firmowy sprzęt. Na czym nie należy oszczędzać bo sprzety w kuchni są często eksploatowane.

Polecam zerknąć sobie do Gastro Puls:
https://www.gastropuls.pl/maszyny-do-mielenia-wilki-do-miesa/maszynka-do-miesa-f...

W sklepie oferuja bardzo duży wybor dobrej klasy sprzętów do restauracji.

Zgłoś nadużycie #8 20 stycznia 2021, 10:29

Violla Podaję przyprawy
Rejestracja: Cze, 2019 Posty: 87 Podziękowania: 0
Wszystko zależ od tego co chcesz mieć w swojej restauracji i co chcesz serwować. Jest wiele miejsc, gdzie możesz kupić konkretniejsze wyposażenie. Zobacz przykładowo, jaka maszyna do lodów włoskich tutaj https://liron-polska.pl/k/maszyny-do-lodow-wloskich/ jest dostępna i to w całkiem niezłej cenie. Tam kupisz sprzęt funkcjonalny i wydajny do tworzenia najlepszych chłodnych deserów.

Zgłoś nadużycie #9 17 lutego 2021, 16:56

marek332 Obieram ziemniaki
Rejestracja: Lip, 2019 Posty: 18 Podziękowania: 0
Jeśli chcecie wprowadzić do swojego domu nowe elementy to zobaczcie na stronę https://twojefirany.pl/blog/firany-do-salonu-4-zasady-rozsadnego-wyboru/ tam znajdziecie wiele inspiracji jak pozytywnie odmienić swój dom. Polecam wam te artykuły bo mają dużo fajnych tipów czym kierować się w wyborze firan do domu i nie tylko. Zobaczcie sami na stronę.