Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wyposażenie lokalu gastronomicznego

Zgłoś nadużycie #31 15 października 2019, 19:54

Violla Podaję przyprawy
No, na pewno nie możesz pracować bez dobrego sprzętu. Także takie urządzenia jak zmywarki profesjonalne to podstawa w takim biznesie. Dzięki nim możesz większość pracy wykonać komfortowo i naprawdę sprawnie. A wiadomo, że przy większych zamówieniach liczy się czas. Dlatego na pewno warto kupić sprzęt gastronomiczny już z wyższej półki.

Zgłoś nadużycie #32 8 listopada 2019, 11:29

element Stoję na zmywaku
Nie wiem, ale jak się nie znasz za bardzo i nie wiesz jak taki temat ugryźć to może dobrze jest zwrócić się do firmy, która kompleksowo zajmuje się gastronomią: doradzą, wybiorą sprzęt, projekt lokalu zrobią i jeszcze później serwis zapewnią. Jak dla mnie to jest najbezpieczniejsze rozwiązanie, ty tylko decydujesz a wszelka odpowiedzialność jest po ich stronie. O projekt lokalu możesz zapytać tutaj gastrodesign.pl Takie firmy często współpracują z dostawcą sprzętów i mają też lepsze rabaty na wyposażenie

Zgłoś nadużycie #33 17 listopada 2020, 19:51

kucharak Obieram ziemniaki
Wcale nie jest powiedziane, że wy wszystko do gastronomii możecie kupować. Jeśli na początku zabraknie wam funduszy, jest jeszcze coś takiego jak wypożyczalnia gastronomiczna . Wiele osób korzysta z nich,  bo one przede wszystkim dają nam pewność do wyposażenia. A sami możemy wciąż szukać rozwiązań i i ich nie znaleźć.

Zgłoś nadużycie #34 28 listopada 2020, 20:08

Elwinka44 Obieram ziemniaki
Natomiast jeżeli będziecie na etapie poszukiwań dobrej jakości opakowań oraz materiałów jednorazowych do swojego lokalu gastronomicznego to tutaj na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez SlowPack w którym zanjdziecie m.in papier do pakowania żywności https://slowpack.pl/pol_m_Opakowania-na-wynos_Eko-papier-do-pakowania_Papier-bra... w wersji ekologicznej, które co najważniejsze skutecznie zastępują plastik. Zapewniają dobre ceny, wysokim poziom obsługi i terminowe realizacje. Mam nadzieję, że tak pozostanie i co najważniejsze nadal będziemy skutecznie dbali o ograniczenie zużycia plastiku :)

Zgłoś nadużycie #35 1 grudnia 2020, 14:10

Violla Podaję przyprawy
A może ktoś z was planuje kupić maszyny do produkcji czekolady ? Pytam, ponieważ to byłby nawet dobry biznes, aby tworzyć naturalne czekolady. Tutaj w gastromania.pl widziałam całkiem fajne sprzęty. Uważam, że ich oferta was zainteresuje.