Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wyposażenie lokalu gastronomicznego

Zgłoś nadużycie #31 15 października 2019, 19:54

Violla Podaję przyprawy
Rejestracja: Cze, 2019 Posty: 63 Podziękowania: 0
No, na pewno nie możesz pracować bez dobrego sprzętu. Także takie urządzenia jak zmywarki profesjonalne to podstawa w takim biznesie. Dzięki nim możesz większość pracy wykonać komfortowo i naprawdę sprawnie. A wiadomo, że przy większych zamówieniach liczy się czas. Dlatego na pewno warto kupić sprzęt gastronomiczny już z wyższej półki.

Zgłoś nadużycie #32 8 listopada 2019, 11:29

element Stoję na zmywaku
Rejestracja: Lis, 2019 Posty: 1 Podziękowania: 0
Nie wiem, ale jak się nie znasz za bardzo i nie wiesz jak taki temat ugryźć to może dobrze jest zwrócić się do firmy, która kompleksowo zajmuje się gastronomią: doradzą, wybiorą sprzęt, projekt lokalu zrobią i jeszcze później serwis zapewnią. Jak dla mnie to jest najbezpieczniejsze rozwiązanie, ty tylko decydujesz a wszelka odpowiedzialność jest po ich stronie. O projekt lokalu możesz zapytać tutaj gastrodesign.pl Takie firmy często współpracują z dostawcą sprzętów i mają też lepsze rabaty na wyposażenie

Zgłoś nadużycie #33 17 listopada 2020, 19:51

kucharak Obieram ziemniaki
Rejestracja: Gru, 2019 Posty: 17 Podziękowania: 0
Wcale nie jest powiedziane, że wy wszystko do gastronomii możecie kupować. Jeśli na początku zabraknie wam funduszy, jest jeszcze coś takiego jak wypożyczalnia gastronomiczna . Wiele osób korzysta z nich,  bo one przede wszystkim dają nam pewność do wyposażenia. A sami możemy wciąż szukać rozwiązań i i ich nie znaleźć.

Zgłoś nadużycie #34 28 listopada 2020, 20:08

Elwinka44 Obieram ziemniaki
Rejestracja: Wrz, 2018 Posty: 15 Podziękowania: 0
Natomiast jeżeli będziecie na etapie poszukiwań dobrej jakości opakowań oraz materiałów jednorazowych do swojego lokalu gastronomicznego to tutaj na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez SlowPack w którym zanjdziecie m.in papier do pakowania żywności https://slowpack.pl/pol_m_Opakowania-na-wynos_Eko-papier-do-pakowania_Papier-bra... w wersji ekologicznej, które co najważniejsze skutecznie zastępują plastik. Zapewniają dobre ceny, wysokim poziom obsługi i terminowe realizacje. Mam nadzieję, że tak pozostanie i co najważniejsze nadal będziemy skutecznie dbali o ograniczenie zużycia plastiku :)

Zgłoś nadużycie #35 1 grudnia 2020, 14:10

Violla Podaję przyprawy
Rejestracja: Cze, 2019 Posty: 63 Podziękowania: 0
A może ktoś z was planuje kupić maszyny do produkcji czekolady ? Pytam, ponieważ to byłby nawet dobry biznes, aby tworzyć naturalne czekolady. Tutaj w gastromania.pl widziałam całkiem fajne sprzęty. Uważam, że ich oferta was zainteresuje.