Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wyposażenie lokalu gastronomicznego

Zgłoś nadużycie #21 25 października 2018, 15:37

Lipaa Stoję na zmywaku
Poszperajcie w Internecie w tej materii. Moim zdaniem to jest dość dobre rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #22 29 października 2018, 12:28

gadgad1 Stoję na zmywaku
Dzięki wielkie za bardzo interesujące porady. Z całą pewnością przydadzą mi się one :)
W ludziach więcej rzeczy zasługuje na podziw niż na pogardę – Albert Camus

Zgłoś nadużycie #23 5 listopada 2018, 14:30

olazola Stoję na zmywaku
Warto poszperać w tym zakresie w Internecie. Powinno się znaleźć wiele interesujących informacji.
Szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie – Erich Fromm

Zgłoś nadużycie #24 8 listopada 2018, 9:31

fragma Stoję na zmywaku
Bardzo ważnym elementem wyposażenia każdej gastronomii jest zmywarka Winterhalter, bez niej trudno jest utrzymać czystość w lokalu. Ponadto sprzęt ten jest ekologiczny, oszczędny i nadaje się do każdego rodzaju naczyń używanych w gastronomii

Zgłoś nadużycie #25 22 listopada 2018, 20:59

antoni543 Stoję na zmywaku
Mój lokal jest wyposażony bardzo dobrze. Każdy mi tego lokalu zazdrości.

Zgłoś nadużycie #26 19 grudnia 2018, 12:05

duzamuffinka Stoję na zmywaku
Testował ktoś kiedyś bemary elektryczne ze sklepu gastrosalon.pl? Chciałabym kupić taki do domowego użytku, żeby nie odgrzewać ciągle obiadów dla dzieci, które wracają o różnych godzinach. Nigdy jednak nie kupowałam takich rzeczy, a jest to raczej sprzęt typowy dla lokali, więc nie wiem, czy w ogóle mi się to opłaci.

Zgłoś nadużycie #27 28 grudnia 2018, 12:36

barczak Stoję na zmywaku
Warto popytać się znajomych w tej materii. Z całą pewnością będą w stanie pomóc.
Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu.

Zgłoś nadużycie #28 16 kwietnia 2019, 15:08

medusa Stoję na zmywaku
Wyposażenie do gastronomii zawsze warto mięć swoje i nowe fakt wychodzi drożej ale zawsze to nasz sprzęt. Warto też zakupić nowy sprzęt bo mamy wtedy gwarancje i nie musimy się wtedy martwić przez jakiś czas. Do restauracji jest potrzebny bardzo dobry sprzęt bo dzięki temu możemy robić smaczniejsze jedzenie. Całe wyposażenie do gastronomi można kupić w jednym miejscu ja znalazłem coś takiego jak https://eva-tec.pl/ mają szeroki asortyment wyposażenia do gastronomi :)

Zgłoś nadużycie #29 18 kwietnia 2019, 12:57

Grygus77 Stoję na zmywaku
Wielkie dzięki za sprawdzone info! Z całą pewnością będzie to dla mnie przydatne.

Zgłoś nadużycie #30 19 kwietnia 2019, 19:56

amcia888 Stoję na zmywaku
Ja się słabo na tym znam. Nie będę w stanie pomóc.