Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wyposażenie lokalu gastronomicznego

Zgłoś nadużycie #1 5 czerwca 2018, 14:28

Sukont Stoję na zmywaku
Witam  potrzebuje wyposażenie gastronomii do loklau bo otwieram i szukam całego wyposażenia gastronomicznego piekarniki piece wszystko lodówki gdzie najlepiej takie wyposażenie kupić ? ma ktoś swój lokal jak to rozwiązał jakaś dzierżawa czy na własność kupione używane czy nowe ? ktoś może mi przybliżyć temat ? Dziękuje za informacje. 

Zgłoś nadużycie #2 7 czerwca 2018, 15:05

Legross Stoję na zmywaku
Zobacz sobie na meble gastronomiczne - NierdzewnaFabryka na prawdę sprzęt mają pierwszej klasy, ja rozkręcałem rok temu działalnośc byłem w takiej samej sytuacji ale kupiłem sobie sprzęt bo trzeba było w końcu ruszyć. Na moje to jest dość proste nie ma co się nad tym rozczulac bierzesz sprzęt dobre jakości i otwierasz lokal sprzęt się będzie spłacał bez problemu jak masz dobry biznesplan. Zobaczysz że wcale tak trudno nie jest ani o sprzęt ani o własną działalność .

Zgłoś nadużycie #3 12 czerwca 2018, 11:15

Brahim32 Stoję na zmywaku
Niestety, nie wiem, nie znam się na tym. Nie będę mógł pomóc w tym obszarze tematycznym.
Udaję, że żyję.

Zgłoś nadużycie #4 12 czerwca 2018, 20:34

marta855 Stoję na zmywaku
Trzeba stawiac na jakosc!

Zgłoś nadużycie #5 14 czerwca 2018, 8:16

Legross Stoję na zmywaku
Jakość jest bardzo ważna, takie wyposażenie gastronomii musi być dobrej jakości jak chcemy sprzedawać coś dobrego to nie możemy postawić na najtańszy sprzęt bo to się mija z celem jeżeli chcemy porządny sprzęt i na lata to trzeba kupić markowy i nie najtańszy. Warto pamiętać że sprzętów jest sporo to zależy jaki rodzaj usług będziesz prowadził i co konkretnie za wyposażenie potrzebujesz jakie usługi będziesz oferował?

Zgłoś nadużycie #6 17 czerwca 2018, 12:24

MiKe44 Stoję na zmywaku
Dość przydatne są te porady :) Dzięki wielkie, z całą pewnością przydadzą mi się :)
Sztuka bez emocji jest jak ciasto czekoladowe bez cukru.