Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Uwagi n/t serwisu

Zgłoś nadużycie #1 15 marca 2011, 10:10

magdusia231 Lepię pierogi
Może warto byłoby wprowadzić rozwiązanie umożliwiające oddzielenie składników w przepisie, np. w przypadku ciasta na krem i ciasto, w przypadku mięsa np. na mięso i na nadzienie czy sos. W tej chwili nawet jak poda się nazwę dla całej grupy to znaczki są jednakowe, nazwa grupy ma taki sam znaczek jak składnik, przez co nie jest wydzielona graficznie  (Przykład: http://przepisy.net/kieszonki-z-piersi-kurczaka-z-serem-feta-i-sosem/)

Zgłoś nadużycie #2 16 marca 2011, 15:26

HUGO Administrator
Dzięki za sugestię, nie przewidzieliśmy tego i pomyślimy jak to w szybkim czasie dodać...
Moderator Przepisy.NET

Zgłoś nadużycie #3 16 marca 2011, 17:22

agata1722 Młodszy kucharz
mi właściwie pasuje jak jest- dlatego że łatwo się składniki dodaje nie lubię ak są wyznaczone specjalnie liniki z produktami

Zgłoś nadużycie #4 16 marca 2011, 17:24

mam eszcze pytanie odnośnie dodawania przepisów do ulubionych :czy istnieje możliwość dodania przepisu z bloga do ulubionych?

Zgłoś nadużycie #5 16 marca 2011, 19:13

HUGO Administrator

agata1722 napisał(a)

mam eszcze pytanie odnośnie dodawania przepisów do ulubionych :czy istnieje możliwość dodania przepisu z bloga do ulubionych?

Z blogów w serwisie przepisy.net na razie nie ma możliwości ale nad tym także pomyślimy :)
Moderator Przepisy.NET

Zgłoś nadużycie #6 16 marca 2011, 20:59

było by miło bo zagubiłam przepis na tort a bardzo ciekawy był. mam jeszcze pytanie odnośnie dodawania zdjęć jeśli dodam zdjęcie do czyjegoś przepisu to ktoś dostanie za to punkty ?? ?

Zgłoś nadużycie #7 17 marca 2011, 20:59

HUGO Administrator

agata1722 napisał(a)

było by miło bo zagubiłam przepis na tort a bardzo ciekawy był. mam jeszcze pytanie odnośnie dodawania zdjęć jeśli dodam zdjęcie do czyjegoś przepisu to ktoś dostanie za to punkty ?? ?

Ty dostaniesz 10pkt :) Więc warto po zrobieniu jakiegos przepisu zrobić zdjęcie i dodać, dużo czasu to nie zajmie a parę punktów wpadnie :)
Moderator Przepisy.NET

Zgłoś nadużycie #8 18 marca 2011, 11:35

dodałam dwa zdjęci nie do swoich przepisów i wydaje mi się że nie zostały doliczone mi punkty ale mogłam to przeoczyć. dziękuje za odpowiedź

Zgłoś nadużycie #9 18 marca 2011, 17:39

fuzja Podaję przyprawy
Mam pytanie, a w zasadzie prośbę, dało by radę zrobić coś takiego jak wiadomości (do autorów przepisów) na temat komentarzy pod przepisami ponieważ mam pare pytań odnośnie pewnych dań i piszę w komentarzach owe pytania ale zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli ktoś nie bedzie caly czas sprawdzać czy ktoś coś napisał to mu się nie wyświetli... :/ a potrzebuje odpowiedzi :) chyba, ze jest jakaś inna forma kontaktu z autorami o której nie wiem :)
Zombies ate my brain

Zgłoś nadużycie #10 19 marca 2011, 10:10

Abbra Kucharz

fuzja napisał(a)

Mam pytanie, a w zasadzie prośbę, dało by radę zrobić coś takiego jak wiadomości (do autorów przepisów) na temat komentarzy pod przepisami ponieważ mam pare pytań odnośnie pewnych dań i piszę w komentarzach owe pytania ale zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli ktoś nie bedzie caly czas sprawdzać czy ktoś coś napisał to mu się nie wyświetli... :/ a potrzebuje odpowiedzi :) chyba, ze jest jakaś inna forma kontaktu z autorami o której nie wiem :)

Jestem za ! Przydałoby się coś takiego - nawet bardzo . W tej chwili trafiam na komentarze do moich wpisów przypadkiem, przeglądając od czasu do czasu wpisy - a wygodnej byłoby , gdyby można było dostawać info o komentarzu na maila. Albo PW na stronie Przepisy.net ...