Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Suplementy diety Zinzino

Zgłoś nadużycie #1 19 stycznia 2016, 23:59

megazino Stoję na zmywaku
Rejestracja: Sty, 2016 Posty: 1 Podziękowania: 0
Linię produktów Zinzino Balance zapewnia długotrwałe korzyści dla zdrowia. Produkty BalanceOil zawierają unikalną kombinację oleju rybnego i oliwy z oliwek, która poprawia profil kwasów tłuszczowych w organizmie. Olej ten jest dostępny w trzech smakach: cytrynowym, waniliowym, pomarańczowo-cytrynowo-miętowym oraz jako shake – idealna przekąska! Przez ostatnie dziesięciolecia nasza codzienna dieta bardzo się zmieniła. Jedną z większych zmian stanowi fakt, że wielu ludzi porzuciło w swojej diecie bogate w kwasy omega-3 ryby na rzecz olejów roślinnych i przetworzonej żywności, które zawierają duże ilości kwasów omega-6. Prowadzi to do nieodpowiedniego bilansu ważnych kwasów tłuszczowych w organizmie. Zinzino pomaga swoim klientom określić bilans tych kwasów w organizmie. Test Zinzino Balance udzieli Ci odpowiedzi na temat równowagi kwasów omega3 i omega6 w Twoim organiźmie. Jest to prosty test suchej kropli krwi – próbkę krwi można pobrać w domu. Wyniki analizowane są w publicznych laboratoriach w Skandynawii i określą Twój profil kwasów tłuszczowych w odniesieniu do diety. Pobranie materiału do testu zajmuje mniej niż minutę, a rezultaty są dostępne online po około 20 dniach i można je sprawdzić anonimowo. Produkty Zinzino to Balance Oil. Balance Xtender, Balance Protect i Balance Test.  Dystrybutorem produktów w Polsce jest Megazino.Więcej na stronie http://www.megazino.pl.

Zgłoś nadużycie #2 10 marca 2017, 22:56

ptitla Stoję na zmywaku
Rejestracja: Mar, 2017 Posty: 3 Podziękowania: 0
Ja jakoś nie bardzo przepadam za suplementami diety To raczej nic dobrego według mnie

Zgłoś nadużycie #3 27 grudnia 2018, 13:50

marko565 Lepię pierogi
Rejestracja: Lis, 2017 Posty: 106 Podziękowania: 0
Suplementy to naprawdę świetna sprawa , ale należy używać ich z głową . Sam korzystam z wielu , a wszystkie kupuję w sklepie https://mamutpro.pl gdzie mogę korzystać z produktów wielu producentów i do woli wybierać z pośród nich . Naprawdę warto skorzystać z ich oferty .

Zgłoś nadużycie #4 2 grudnia 2019, 5:52

marek332 Stoję na zmywaku
Rejestracja: Lip, 2019 Posty: 6 Podziękowania: 0
Ja swoje suplementy zakupiłem na stronie https://diabetyk24.pl/blog-section/porownanie-glukometrow-2019 i jestem bardzo z nich zadowolony. Dodatkowo na stronie można przeczytać bardzo ciekawe artykuły na przykład o cholestorolu albo na temat glukometrów. Polecam