Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sport

Zgłoś nadużycie #21 19 września 2018, 18:55

brass123 Stoję na zmywaku
Dzięki wielkie za interesujące porady w tym temacie. Myślę, że niewątpliwie przydadzą mi się ;)
Walcz,zbiegając ze wzgórza, a nie wspinając się na nie

Zgłoś nadużycie #22 20 września 2018, 17:53

sylwiagkap Stoję na zmywaku
Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tego obszaru. Można sobie wielu trudności w ten sposób oszczędzić.
kiedy duch opuszcza ciało, zostawia za sobą ciężar tego wszystkiego, co wiązało się z trudami życia doczesnego

Zgłoś nadużycie #23 24 września 2018, 11:23

rogobera Stoję na zmywaku
Popytajcie znajomych w tym temacie. Mam pewność, że coś ciekawego się w tym obszarze tematycznym znajdzie.
Jeśli wyeliminujemy wszystko to, co nielogiczne, pozostanie nam to, co prawdziwe.

Zgłoś nadużycie #24 27 września 2018, 11:11

pracuch Stoję na zmywaku
Dzięki wielkie za interesujące porady! Myślę, że bez wątpienia mi się przydadzą :)
Nie osiąga się pełni poprzez odcinanie części samego siebie, lecz przez integrację przeciwieństw – C. G. Jung

Zgłoś nadużycie #25 1 października 2018, 17:24

ettico3 Stoję na zmywaku
Posprawdzajcie w Internecie w tej materii. Na pewno coś się znajdzie ;)
"Kiedy wydaję się, że wszystko się skończyło wszytsko się zaczyna" Jan Twardowski

Zgłoś nadużycie #26 2 października 2018, 15:10

Moneta Stoję na zmywaku
Może warto poszperać w Internecie? Co o tym sądzicie?