Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Samochód dla kobiety

Zgłoś nadużycie #1 9 marca 2017, 14:33

marta855 Stoję na zmywaku
Czesc
Wiosna co raz blizej, a z tym zakup mojego upragnionego od dawna samochodu. Odkladam na ten cel pieniadze juz od kilku lat i udalo mi sie zebrac prawie 30tys zloty. Chcialabym kupic cos nowego z salonu, uzywane mnie poprostu nie interesuja ze wzgledu na rozne mankamenty wychodzace na wierzch po zakupie. Samochod powinien byc maly, zwinny oraz tani w eksploatacji. Szczerze powiedziawszy to bardzo w oko wpadla mi Dacia Sandero ( dane techniczne do zobaczenia tutaj http://www.dacia.pl/ ) Mozecie mi podpowiedziec czy to auto sprawdzi sie w moim przypadku? Fajnie jakby odpisaly osoby poruszajace sie nim na codzien :)

Zgłoś nadużycie #2 12 marca 2017, 22:13

lisia85 Stoję na zmywaku
Wg mnie fajna opcja jest Ford Focus - jakos to takie typowo kobiece auto: male, zgrabne, ale zarazem z niezlym przyspieszeniem oraz pojemnym bagaznikiem. Jesli chodzi o silnik - to ja jestem za LPG - spojrzcie: http://moto.gratka.pl/tresc/ford-focus-ii-2-0-145km-gaz-21621620.html?mg cenowo wypada naprawde korzystnie, a wyposazenie ma bogate.

Zgłoś nadużycie #3 14 marca 2017, 17:07

kulinarnyprzemek Stoję na zmywaku
moja zona ma hyundai i30 i jest bardzo bardzo zadowolona!

Zgłoś nadużycie #4 16 marca 2017, 16:17

marle6ka Obieram ziemniaki
Jeśli szukacie także wskazówek na temat ogrodów to koniecznie zajrzyjcie na ofertę sklepu internetowego, obrzeża ogrodowe gdzie znajdziecie wiele przydatnych produktów do waszych ogrodów !

Zgłoś nadużycie #5 4 kwietnia 2017, 20:12

marle6ka Obieram ziemniaki
Jeśli szukacie także wskazówek na temat ogrodów to koniecznie zajrzyjcie na ofertę sklepu internetowego, obrzeża ogrodowe gdzie znajdziecie wiele przydatnych produktów do waszych ogrodów !

Zgłoś nadużycie #6 7 kwietnia 2017, 11:48

krystian443 Stoję na zmywaku
ale mało jest tych wskazówek według mnie

Zgłoś nadużycie #7 7 kwietnia 2017, 18:51

klaudia87 Stoję na zmywaku
A cos w granicach 10tys zloty uzywane polecicie?

Zgłoś nadużycie #8 17 kwietnia 2017, 23:25

mammamia Stoję na zmywaku
Trzeba spytać konkretnej kobiety. Nie ma innej opcji.

Zgłoś nadużycie #9 17 kwietnia 2017, 23:25

mammamia Stoję na zmywaku
Trzeba spytać konkretnej kobiety. Nie ma innej opcji.

Zgłoś nadużycie #10 1 lipca 2017, 15:30

Kazza21 Stoję na zmywaku
Jeśli szukacie dla swojej kobiety samochodu, to koniecznie polecam skorzystać z oferty tanie samochody używane warszawa . Bardzo duży wybór samochodów w niskich cenach, a zarazem w jakość najwyższa. Warto zapoznać z ich ofertą i wybrać najlepszy samochód dla kobiety.