Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

rzemieślnicze warsztaty kulinarne

Zgłoś nadużycie #1 27 kwietnia 2019, 18:53

madziulka76 Stoję na zmywaku
Rejestracja: Kwi, 2019 Posty: 2 Podziękowania: 0
Witajcie. Czy słyszeliście o rzemieślniczych warsztatach kulinarnych? Są to warsztaty, gdzie można nauczyć się, jak w warunkach domowych upiec chleb, wytworzyć ser oraz jak zrobić swojskie wyroby mięsne. Nie jest to pokaz tychże wyrobów, tylko typowe warsztaty umiejętności. Moja przyjaciółka była kiedyś na nich i była nimi zachwycona. Przywiozła ze sobą wykonany własnoręczie ser oraz pieczywo. Naprawdę było pyszne. Z tego co mówiła, to chce jeszcze zapisać się na warsztaty dla zaawansowanych. Zastanawiam się, czy aby też z tego nie skorzystać. Zerknijcie sobie na https://warsztaty.fimple.tv/. Tam są wszystkie potrzebne informacje.

Zgłoś nadużycie #2 22 lipca 2019, 7:36

sandstorm Obieram ziemniaki
Rejestracja: Lut, 2019 Posty: 14 Podziękowania: 0
Takie warsztaty kulinarne https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ to super sprawa, mieliśmy je w ramach integracji w pracy i byłem wtedy na ABC Woka ale już indywidualnie wybieram się jeszcze na Sushi Time, to dla mnie idealne warsztaty bo uwielbiam sushi i chciałbym się nauczyć je przygotowywać perfekcyjnie