Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

przepis na tort z okazji rocznicy ślubu

Zgłoś nadużycie #1 24 czerwca 2012, 21:42

issa Lepię pierogi
Kochane,
w sobotę moi rodzice obchodzą 30-lecie ślubu, a tej okazji mama zaprasza gości na obiad, a ja mam zając sie slodkościami.
Pomyslałam o torcie i czymś jeszcze. Nie mam doświadczenia w pieczeniu na takie imprezy, zatem wołam P O M O C Y :)
podpowiedzcie mi co waszym zdaniem będzie pasowac i smakować.
serdecznie zapraszam
razdwatrzykuchnia.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #2 25 czerwca 2012, 0:13

Izaa Kucharz
Nie wiem jak Twoi rodzice co lubią; moi lubię tradycyjne dania wiec ja swoim bym zrobiła tort z kremem na maśle jak to kiedys się robiło i sernik ;) )))chyba nie znam osoby ktora by nie lubiła tego ciasta

Zgłoś nadużycie #3 22 października 2014, 13:38

karolina84 Obieram ziemniaki
Może tort śmietankowy z ananasem? :)

Zgłoś nadużycie #4 22 października 2014, 22:37

halina52 Kuchmistrz
To jest pytanie z 2012 roku .............już dawnooo po rocznicy...

Zgłoś nadużycie #5 2 stycznia 2019, 8:44

Elwinka44 Stoję na zmywaku
No to koniecznie odwiedź również stronę https://sprawdzonakuchnia.pl/ która moim zdaniem jest świetnym miejscem na poszukiwanie fajnych przepisów na obiad oraz deser. Ja ostatnio sama robiłam tort marchewkowy także z ich pomocą na pewno przygotujesz coś pysznego.

Zgłoś nadużycie #6 5 stycznia 2019, 20:10

Carid Stoję na zmywaku
Warto doradzić się znajomych w tej materii. To może być najlepsze możliwe rozwiązanie.