Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Problem z wypadaniem włosów

Zgłoś nadużycie #1 27 sierpnia 2020, 11:29

jma Podaję przyprawy
Odkąd przestałam leczyć się hormonalnie, ponieważ ginekolog stwierdziła że już wszystko jest w porządku zaczęły mi wypadać włosy i znowu pojawiają się pryszcze na twarzy. Dodam też, że mam depresję i nie jestem pewna czy to ma na to wpływ. Dzisiaj jak robiłam wodę ryżową z olejem kokosowym na całą noc to teraz włosy wypadają jak szalone. Jakieś może macie na to rady?

Zgłoś nadużycie #2 27 sierpnia 2020, 13:29

zedre Podaję przyprawy
Czy przypadkiem nie masz pcos? Na co się leczylas?
Jeśli masz pcos, to polecam taka różowa książkę o pcos, nie pamiętam, jak go się nazywa, wygraj z pcos czy coś, i tam masz bardzo wyszczególnione, co możesz zrobić, by nie brać hormonów, a opanować twarz, włosy i wagę (często przy pcos jest problem z chudnieciem).

Dobrze będzie rownież wprowadzić specjalistyczne kosmetyki. Jak Delpos https://delpos.pl/ .

Szczególnie wcierka ma dobre działanie.

Zgłoś nadużycie #3 29 sierpnia 2020, 12:56

malgorzata48 Stoję na zmywaku
Wypadanie włosów ma wiele przyczyn, bardzo często to przyczyny hormonalne. Najlepiej udać się do trychologa lub dermatologa, który zdiagnozuje przyczynę.
ubezpieczenie samochodu

Zgłoś nadużycie #4 22 października 2020, 9:15

panbibu Przypalam wodę
Zgadzam się z tym, że taki problem może dotyczyć problemów hormonalnych. Ale nie zawsze. Bo z tego co wiem to na to mogą mieć wpływ kosmetyki jakich używamy do naszych włosów. Dlatego też czasami warto zainwestować lepszej jakości kosmetyki chociażby do stylizacji włosów. Tak się składa, że widziałam tutaj https://www.perfumesco.pl/stylizacja-wlosy dość konkretny wybór w kosmetykach do stylizacji włosów. W każdym bądź razie ja już nie mam takich problemów