Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pomysł na majówkę

Zgłoś nadużycie #1 15 kwietnia 2019, 11:38

malo28 Przypalam wodę
Rejestracja: Sie, 2017 Posty: 27 Podziękowania: 0
Gdyby ktoś z was jeszcze nie miał zaplanowanego urlopu to polecam odwiedzić domki Białka Tatrzańska. Idelane miejsce aby odpocząć od codzienności i do tego zrelaksować się na łonie natury. Zadzwoń i zapytaj czy jeszcze zostały miejsca bo czas ucieka :)

Zgłoś nadużycie #2 22 lutego 2020, 20:31

Monka Stoję na zmywaku
Rejestracja: Lut, 2020 Posty: 1 Podziękowania: 0
A my w tym roku zainwestowaliśmy we własną działkę rekreacyjną w pobliżu jeziorka. Chcieliśmy mieć takie miejsce do odpoczynku, gdzie będziemy mogli pojechać kiedy tylko chcemy. Kupiliśmy na nią domek holenderski http://www.domki-holenderskie.org/kategoria-produktu/angielskie-holenderskie/ i była to dobra decyzja. Domek jest całoroczny, więc można w nim nocować również jesienią i zimą. Zamierzamy spędzić tam całe wakacje.

Zgłoś nadużycie #3 27 lutego 2020, 15:20

Handyma Stoję na zmywaku
Rejestracja: Sty, 2020 Posty: 2 Podziękowania: 0
A w 2020 - macie już plany na majówkę?
Ja pewnie będę we Wrocławiu, bo szykuje się parę świetnych koncertów: Korpikilaani (czy jakoś tak0, Apocalyptica, no i Epica.
Była opcja, żeby pojechać też na męski weekend z kolegami, ale nie podoba mi się pomysł strzelania. Taką broń jak https://cyngiel.com.pl/sklep-z-bronia/mauser-bron/ to mogę używać tylko wirtualnie w grach, gdybym miał strzelać z prawdziwego karabinu bez przeszkolenia to pewnie niechcący zrobiłbym komuś krzywdę :|

Zgłoś nadużycie #4 22 maja 2020, 22:54

Tymoteusz1 Podaję przyprawy
Rejestracja: Lip, 2019 Posty: 117 Podziękowania: 0
Przecież to tylko i wyłącznie kwestia kreatywności. NIe ma co ukrywać, że jeśli ktoś chce, to na pewno znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie. Ja mogę Wam podpowiedzieć, byście sprawdzili apartamenty z http://www.sunandsnow.pl/ i przekonali się, jak dobrze jesteście w stanie spędzić tam czas. Powinno Was to zaciekawić ;)