Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Piekarnik i okap do kuchni

Zgłoś nadużycie #1 28 sierpnia 2019, 13:30

zedre Obieram ziemniaki
Chciałabym kupić sobie oba sprzęty do kuchni . Zastanawiałam się nad piekarnikem parowym.... Jakie macie opinie na jego temat?
No i jaki mozecie polecić okap?

Zgłoś nadużycie #2 28 sierpnia 2019, 14:22

jma Przypalam wodę
Moja kolezanka ma piekarnik parowy z electroluxa. Jest zadowolona z tego piekarnika. Podpytam o model, mam nadzieje ze znajdzie gwaracje. Ja rozgladajac sie za tego typu piekarnikami szczegolna uwage zwrocilam na fakr, ze maja one opcje ""samoczyszczenia"". Musze dokladniej zglebic ten temat. Mój piekarnik na razie chodzi dobrze tak wiec pewnie nie będe kupowała kolejnego ale może w przyszłości postawię na tę funkcję.

Jesli szukasz dobrego okapu , polecam firmę Nortberg:
https://nortberg.pl/poradnik.html

Bardzo dobra jakość wykonania w stosunku do ceny okapu, poza tym na stronie jest poradnik jak wybrać odpowiedni okap.

Zgłoś nadużycie #3 23 września 2019, 21:04

larrok Stoję na zmywaku
bez dobrego piekarnika wszystkie czynności związane z gotowaniem mogą być puste