Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Odbudowa protetyczna na implantach w Gdyni

Zgłoś nadużycie #1 9 stycznia 2020, 14:30

jma Podaję przyprawy
Hej, znacie jakiegos fachowca w dziedzinie stomatologii, ktory zna sie na swoim fachu jak malo kto? Bo potrzebuje doktora do odbudowy protetycznej (na inplantach). Niestety nie jest latwo znalezc kogos jednoczesnie fachowego i taniego, dlatego licze na jakies wskazowki od Was...

Zgłoś nadużycie #2 10 stycznia 2020, 6:56

zedre Podaję przyprawy
Świetnych fachowców z zakresu implantologii oraz protetyki znajdziesz pod tym adresem:
https://www.klinikastomatologiczna.com.pl/implanty-astra/
- zresztą polecam poczytać sobie opinie o gabinecie. Myślę, że będziesz usatysfakcjonowana z leczenia oraz efektu. Wstawiłam sobie u nich dwa implanty jak rownież 4 korony porcelanowe na zebach leczonych kanałowo i jestem zadowolona. Wykonanie profesjonalne.

No i jest to pierwszy gabinet stomatologiczny, który stara się aby pacjent nie panikował przed wizyta.W poprzednich gabinetach w jakich się leczyłam zawsze coś bolało, czy to znieczulenie czy samo leczenie . W tym gabinecie wizyty są po prostu bezbolesne.