Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Mix ciastek do pieczenia

Zgłoś nadużycie #1 27 października 2019, 18:44

jungler Stoję na zmywaku
Czy korzystaliście kiedyś z gotowych do kupienia mixów ciasteczkowych? W Angli są one naprawdę popularne, jednak w polsce sama osobiście żadko się z tym spotykam.

Zgłoś nadużycie #2 29 października 2019, 19:20

fastrok Stoję na zmywaku
Ja często kupuję takie słoiczki. Nie znam się zbytnio na pieczeniu ciast, a w ten sposób mogę sama upiec naprawdę ciekawe ciastka i ciasta.

Zgłoś nadużycie #3 29 października 2019, 22:54

jungler Stoję na zmywaku
Czy tego typu rozwiązanie nie jest zbyt mało opłacalne? Ile kosztuje taka jedna mieszanka ciasteczkowa?

Zgłoś nadużycie #4 30 października 2019, 13:17

fastrok Stoję na zmywaku
Różnie w zależności od tego jakie składniki są w środku, ale najtańsze słoiczki można dostać w cenie 10zł, więc to niska cena za porcję świeżych i domowych ciasteczek, czasami więcej płaci się w sklepie tak naprawdę.

Zgłoś nadużycie #5 30 października 2019, 17:10

jungler Stoję na zmywaku
W sumie 10zł to naprawdę dobra cena, jakby tak głębiej o tym pomyśleć. Jakich rozmiarów są te słoiczki? To są jakieś najmniejsze rozmiary, takie jak na dżem, czy coś większego?

Zgłoś nadużycie #6 30 października 2019, 21:26

fastrok Stoję na zmywaku
Znaczy jak bierzesz w słoiczku (0.5l) to lekko dopłacasz, ale jak nie chcesz w takim ładnym słoiczku, to możesz po niższej cenie kupić w paczuszce i smak jest ten sam.
Co do rozmiaru, to pół kilo to całkiem sporo, jak wziąć pod uwagę, że dodatkowo jeszcze dodaje się jajko i masło. Porcja ciasteczek jest całkiem spora.

Zgłoś nadużycie #7 31 października 2019, 10:35

jungler Stoję na zmywaku
No a gdzie można taki mix ciastek w ogóle dostać? Chętnie ich wypróbuję, może będzie to strzał w dziesiątkę.

Zgłoś nadużycie #8 31 października 2019, 15:32

fastrok Stoję na zmywaku
W sklepie https://bakingconcept.pl/ są różne ciasteczka, ja akurat kupowałam Protein Power i jestem nimi zachwycona, z innych sklepów mi tak nie smakują jak z tego.