Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Maszynka do mięsa

Zgłoś nadużycie #11 7 lutego 2011, 11:06

agata1722 Młodszy kucharz
właśnie te maszynki są w cenie też noszę się z zamiarem kupienia elektrycznej ale trudno jest mi ją kupić jak mam jeszcze dobrą zwykłą i pewnie na długo mi jeszcze posłuży

Zgłoś nadużycie #12 7 lutego 2011, 12:37

blagro1 Młodszy kucharz
Tak cena maszynki zwykłej a elektrycznej jest bardzo duża.

Zgłoś nadużycie #13 7 marca 2011, 22:06

magdusia231 Lepię pierogi
Przy kupowaniu maszynki zwróćcie uwagę na jej moc - niby większa zużywa więcej prądu, ale jest silniejsza, a więc szybsza.  Zwróćcie uwagę, że są prawie identyczne a jedne mają 700 Wat a inne 1400.
Zawsze lepsze jest mięsko mielone z konkretnych kawałków, niż takie z mięsnego, gdzie nie wiadomo, co tam włożyli.

Zgłoś nadużycie #14 11 lipca 2019, 12:55

jma Podaję przyprawy
A czy nie lepiej po prostu kupować gotowego już zmielonego mięsa?

Zgłoś nadużycie #15 11 lipca 2019, 14:16

zedre Przypalam wodę
A masz na 100% zaufanie czy to mieso nie ma domieszek i jakiej jest jakosci?  Uważam, ze lepiej jest po prostu zwrócić uwagę na porządny kawałek miesa w sklepie, a następnie zmielić go samodzielnie. Warto zauważyć, że mięso przygotowywane w domu jest pozbawione zbędnej soli, spulchniaczy, konserwantów i całej tablicy Mendelejewa. Przekłada się to nie tylko na smak potraw, ale również na nasze zdrowie.
Maszynka elektryczna do mięsa nie jest poza tym aż tak dużym wydatkiem aby sobie na niego nie pozwolić.... Nie przesadzajmy.
http://newsgastro.pl/porady-kulinarne/maszynka-do-mielenia-miesa/