Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kurs rosyjskiego

Zgłoś nadużycie #1 22 lutego 2018, 18:33

niebieskooka21 Stoję na zmywaku
Cześć Wam. Czy znacie może jakieś dobre i sprawdzone kursy języka rosyjskiego? Ja się właśnie w tym momencie zastanawiam, czy ten byłby ok https://rosyjski.pro/kurs-jezyka-rosyjskiego-online-od-rosyjski-pro/ Co na ten temat sądzicie?
Nauczona długim doświadczeniem wiem, co robić,
gdy opuszcza mnie kolejna osoba, a źle sobie radzę, gdy ktoś chce ze
mną zostać albo próbuje mnie zatrzymać...

Zgłoś nadużycie #2 17 stycznia 2019, 12:00

Danielek322w Stoję na zmywaku
Moim zdaniem każdy polak powinien znać język rosyjski.To jest bardzo ważny język.

Zgłoś nadużycie #3 26 czerwca 2020, 20:25

Violla Przypalam wodę
Owszem warto się uczyć języków obcych, jest to dzisiaj naprawdę pomocne. Nie tylko to przydaje się w życiu prywatnym, ale i również w pracy. Czasami jednak mimo naszej nauki, nie jesteśmy wstanie sobie poradzić ze specjalistycznymi tłumaczeniami, a translator w internecie to już w ogóle przekłada teskty automatycznie i niekiedy mija się z rzeczywistym znaczeniem. Warto więc skorzystać z pomocy biura tłumaczeń berligo . Tam możecie dokonać dowolnego tłumaczenia.

Zgłoś nadużycie #4 30 czerwca 2020, 12:20

michael1991 Stoję na zmywaku
Mieszkając na wschodzie polski warto znać język rosyjski. Na podlasiu i lubelszczyźnie często można spotkać mieszkańców białorusi. Pracują w sklepach często język rosyjski jest wymagany.
Firma konsultingowa - W&Z Consulting