Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

książki kucharskie

Zgłoś nadużycie #11 4 września 2011, 13:08

halina52 Kuchmistrz
Ja nie korzystam z książek , sama wymyślam potrawy .Wymyślam takie dania, które lubi rodzinka.

Zgłoś nadużycie #12 2 lutego 2016, 15:37

MarekB Stoję na zmywaku
Czy jest jakaś dobra książka o kuchni śródziemnomorskiej , owocach morza itp? ostatnio jadłem mule w pomidorach Wrocław i chcę się nauczyć jak je ugotować żeby były tak dobre jak w restauracjach

Zgłoś nadużycie #13 2 marca 2016, 13:35

longmen Stoję na zmywaku
Zazwyczaj biorę gotowe przepisy( z internetu, tv, książek i magazynów ) i je z czasem po trochu modyfikuje.
Tabletki Long Men - suplement diety na wzmocnienie twojej męskości.

Zgłoś nadużycie #14 8 września 2017, 21:28

Adamila021 Obieram ziemniaki
Książki kucharskie to niestety jedyne co obecnie czytam. No moze oprocz lektur szkolnych :P Rok szkolny juz sie zaczal i mlody ma zapowiedziane lektury, wiec oczywiscie ja tez musze czytac :P Najlepiej sobie zamowic, mam juz wybrany sklep http://www.empik.com/podreczniki-szkolne/lektury/szkola-podstawowa ebooki jakos do mnie nie przemawiaja

Zgłoś nadużycie #15 9 września 2017, 9:06

rikikl42 Stoję na zmywaku
dla mnie to dziwne jest

Zgłoś nadużycie #16 14 marca 2019, 15:49

sandstorm Stoję na zmywaku
dużo takich książek widziałem w księgarniach

Zgłoś nadużycie #17 14 marca 2019, 16:01

megg Obieram ziemniaki
A ja lubię różne książki i nie mam chyba swojego ulubionego gatunku, ostatnio kupiłam kilka nowości w Gandalfie https://www.gandalf.com.pl/ksiazki/ w promocji, będę miała co czytać chociaż długie zimowe wieczory się już kończą, na wiosnę będę więcej słuchała audiobooków niż czytała :)

Zgłoś nadużycie #18 20 marca 2019, 12:27

Adww Stoję na zmywaku
A nie lepiej zamiast książek poczytać po prostu fora jak niniejsze lub blogi w stylu Smaku Pokusa? Kulinarna wiedza w takich miejscach jest cały czas aktualizowana, a w książce nowe strony się nie pojawią przecież :)

Zgłoś nadużycie #19 21 marca 2019, 16:34

Adamila021 Obieram ziemniaki
Największą więdze to mają nie książki kucharskie a wasze babcie dziadkowie :D Ci to są największą skarbnicą wiedzy. Mnie teraz dziadek uczy przygotowywania domowych wyrobów. Swojskie mięsa, wędliny to rzecz którą warto mieć w domu. Do tego warto znać też taki sklep https://swojskiwyrob.pl Tu można znaleźć niezbędne do wędzenia akcesoria.