Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

krajalnica

Zgłoś nadużycie #11 11 kwietnia 2011, 19:56

Izaa Kucharz
podejrzewam że we wszystkich krajalnicach można naostrzyć u moich rodziców były ostrzone. Ja nie ostrzę bo mało używam... ;) a i wymienić na nowe chyba też można

Zgłoś nadużycie #12 11 kwietnia 2011, 22:30

PolskieSouthBeach Przypalam wodę
Nie mam, nigdy nie miałam. Kupuję chleb już pokrojony (poligonowy z piekarni Grzybki - polecam), porcjuję go i mrożę. Wędlinę kupuję już pokrojoną, sery zwykle w kawałku, czasem tackę gotowych plasterków. Nie lubię za dużo mieć poustawiane w kuchni na blacie, mimo że mam tego blatu w miarę dużo - sprzątanie zajmuje czas, no i przy otwartej kuchni źle to wygląda.

Zgłoś nadużycie #13 12 kwietnia 2011, 8:27

IzaK Podaję przyprawy
Ja też nie miałam i nie mam i nie sądzę żebym miała. Choćuważam że to fajny sprzęt kuchenny ale ja nie mam zbytnio miejsca na nią w mojej kuchni.

Zgłoś nadużycie #14 22 września 2011, 16:55

Gosiak Stoję na zmywaku
miałam jeszcze jak z Rodzicami mieszkałam ale szczerze tak jej często używaliśmy ze oddaliśmy Cioci
no jakoś nawet dzisiaj nie widzę potrzeby

Zgłoś nadużycie #15 12 stycznia 2016, 16:43

dentzabierzow Stoję na zmywaku
Miałem przez 10 lat, pewnego dni popsuła się. Praktycznie od razu przyzwyczaiłem znowu do zwykłego noża. Więc dla mnie rzecz fajna chociaż w sumie niepotrzebna, i do tego zajmuje miejsce.
Dentysta Zabierzów, nowoczesna stomatologia oraz protetyka

Zgłoś nadużycie #16 20 stycznia 2016, 13:18

ekodary Stoję na zmywaku
Najlepiej kupić sobie kilka dobrych noży. :)
Sklep ekologiczny - ekodary

Zgłoś nadużycie #17 12 września 2017, 18:25

Fionnka009 Stoję na zmywaku
Mi wlasnie moja krajalnica cos szwankuje. nie wiem czy to problem kabla czy moze cos powazniejszego. Moze po prostu wymienie ja na nowa... Juz mam w sumie jedna na oku ze sklepu http://www.empik.com/dom-i-ogrod/male-agd/do-kuchni maja tam spory wybór takich rzeczy

Zgłoś nadużycie #18 18 września 2017, 12:19

B.Sadowska80 Stoję na zmywaku
Ja znalazłam swoją krajalnicę http://ciastkarnianatamce.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Nie szwankuje, ani się nie zacina. Ważne, żeby dbać dobrze o ostrza, żeby się nie tępiły.

A zastanawiałam się jaki blender wybrać, bo mam wrażenie, że mój ma za mało mocy i często się grzeje. Polecacie coś sprawdzonego?

Zgłoś nadużycie #19 Wczoraj, 07:27

kazik545 Stoję na zmywaku
bardzo dobrze ze się udało