Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

kolacja dla chłopaka

Zgłoś nadużycie #51 2 listopada 2016, 18:15

kowal255 Stoję na zmywaku
zamow pizze najlepiej, kazdy ja lubi przeciez

Zgłoś nadużycie #52 7 listopada 2016, 8:14

mewka256 Stoję na zmywaku
ugotuj cos sama, inspiracji poszukaj w internecie
kamień
elewacyjny

Zgłoś nadużycie #53 16 listopada 2016, 11:45

Kajeczka Stoję na zmywaku
Wszystko zależy od tego co on lubi, mój jest bardzo wybredny i nie przepada za warzywami ;p kiedy na talerzu jest obiad mięso+ warzywa, ziolengo nawet nie tknie. Ale sprawdzonym sposobem na przemycenie mu warzyw jest burger, takie zjada w całości więc możesz spróbować, dodatkowo na deser ostatnio robiłam banany w czekoladzie i powiem Ci, że sa bardzo smaczne i smakowały mi i jemu więc to sukces https://grill360.pl/grillowane-banany-z-czekolada

Zgłoś nadużycie #54 10 stycznia 2017, 13:22

fixxii44s Stoję na zmywaku
No tak, musisz wiedzieć co lubi to logiczne.
developer Szczecin

Zgłoś nadużycie #55 9 lutego 2017, 11:25

tosia299 Stoję na zmywaku
Musiała byś podpytać go co lubi, inaczej możesz się narobić i efekt nie będzie taki jaki powinien być, tak że podpytaj i zadziałaj.

www.przepisomania.megacenter.pl

Zgłoś nadużycie #56 9 kwietnia 2017, 4:30

Riviera Stoję na zmywaku
Jeśli obiad jest dla swojego chłopaka. Wiesz, jaki jest smak, jakie jedzenie lubi (a ty też lubisz). To musi być romantyczna kolacja!

Zgłoś nadużycie #57 12 kwietnia 2017, 17:27

olafgut4 Stoję na zmywaku
Jeśli chcielibyście sprawić bliskiej wam osobie cudowny prezent to według mnie wycieczka do Hotel Nowa Gdynia w łodzi gdzie czekają na was takowe atrakcje jak hotel, spa łódzkie pełen relaks będą dla waszych żon czy kobiet bardzo miłą niespodzianką, niesamowite miejsce na spędzenie wolnego czasu we dwoje ! Cudowne otoczenie zachęca do długich, romantycznych spacerów. Zachęcam, oboje z żoną miło wspominamy tam urlo