Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kawa/herbata smakowa

Zgłoś nadużycie #1 5 czerwca 2018, 15:24

Sukont Stoję na zmywaku
Cześć mam pytanie czy pijecie smakowe herbaty albo kawy aromatyzowane ? bo chciałem sobie zamówić tutaj taką herbatę i kawę wcześniej jedynie herbaty smakowe sobie piłem ale teraz myślę o kawie piłem u kolegi kawę smakową pożeczkowa i powiem że mnie użekła wy piliście takie kawy albo herbaty ? bo jestem ciekaw opinii innych 

Zgłoś nadużycie #2 14 czerwca 2018, 8:37

Rovan25 Stoję na zmywaku
Mówi się, że aromatyzowane herbaty są nawet niezdrowe dla naszego organizmu, także radziłabym unikać tego typu. Kawa jak to kawa, tak czy tak niezbyt zdrowa. Jeśli jednak mamy już pić to tylko z prawdziwych ziaren bez żadnych dodatków, aromatów itp. Na imprezie firmowej gdzie http://tiptopcafe.pl serwowali napoje piłam pierwszy raz prawdziwą kawę, z ziaren. Smak bez porównania.

Zgłoś nadużycie #3 14 czerwca 2018, 15:20

Guslitnt Stoję na zmywaku
Nie musi być aromatyzowana żeby była dobra, patrz Pan tutaj : https://epoznan.pl/news-news-74590-Wysmienita_kawa_na_wyciagniecie_reki kupujesz sobie taki ekspres do kawy i masz wyśmienite kawy zawsze zrobi ci taką jaką chcesz i będzie lepsza niż kopi luwak nawet. Także warto zainwestować po prostu w lepszy sprzęt do parzenia kawy a nie tylko klasycznymi sposobami gotując wodę w czajniku i zalewająć na prawdę trochę technologii a smak jest o wiele lepszy.

Zgłoś nadużycie #4 15 czerwca 2018, 8:11

karii Stoję na zmywaku
Wg mnie dobrze byłoby jakbyś przerzucił się na Yerba MaTe 24 - yerba mate, kawy, herbaty i zdrowa żywność to najlepsze co może człowieka spotkać. Po jakimś czasie spokojnie odstawiłbyś kawę na rzecz właśnie yerby. Mi na początku trudno było zaakceptować ten charakterystyczny smaczek ale z czasem wręcz go pokochałem. Teraz stawia mnie lepiej na nogi niż dwie kawy.

Zgłoś nadużycie #5 17 czerwca 2018, 12:29

MiKe44 Stoję na zmywaku
Z grubsza zgadzam się z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć.
Sztuka bez emocji jest jak ciasto czekoladowe bez cukru.