Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Katering na przyjęcie w Krakowie

Zgłoś nadużycie #1 19 listopada 2019, 10:35

zedre Podaję przyprawy
Chcemy zorganizować parapetówkę dla około 12 znajomych. Nie będziemy sami przyrządzali jedzenia z uwagi na brak czasu - chcelibyśmy wykupić catering - w formie bufetu. No właśnie, co polecacie w tym zakresie?

Zgłoś nadużycie #2 19 listopada 2019, 11:50

jma Podaję przyprawy
No i prawidłowo. Jest to zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie.Pamiętam,że sama porwałam się kiedyś na przygotowywanie takiej imprezy oraz potem pożałowałam. Człowiek stoi przed imprezą pół dnia w garach a potem jest tak zmęzczony,ze nie chce mu sie nawet brać udziału w zabawie.Tak więc jestem zdania,żę nigdy więcej !
Ze swojej strony mogę polecić ten katering: http://www.gastro-tour-serwis.pl/ . Działaja obecnie na terenie całej Warszawy.Jedzonko bardzo smaczne, przygotowane na czas.

Zgłoś nadużycie #3 24 listopada 2019, 19:28

aldonason Stoję na zmywaku
witam

Zgłoś nadużycie #4 12 grudnia 2019, 22:29

inavika Stoję na zmywaku
hejka