Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jakich kosmetyków używacie?

Zgłoś nadużycie #11 1 sierpnia 2020, 21:49

Violla Podaję przyprawy
A czy ktoś z was może stosował krem na odparzenia Octenicare? Czy jest on rzeczywiście bezpieczny dla dziecka? I jak często można go stosować? Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Mam nadzieję, że jest dobry ten produkt.

Zgłoś nadużycie #12 15 września 2020, 9:43

Jankrzys Stoję na zmywaku
Najlepiej przeczytać ulotkę lub skontaktować się z farmaceutą :)

Zgłoś nadużycie #13 13 listopada 2020, 19:14

neki Stoję na zmywaku
ja uwazam, że kosmetyki naturalne najlepiej się sprawdzają tym bardziej przy cerach problematycznych, skłonnych do alergii czy do różnych innych zmian. u mnie zmiana kosmetykow na naturalne całkowicie zażegnała problemy trądzikowe

Zgłoś nadużycie #14 21 listopada 2020, 10:51

Tymoteusz1 Lepię pierogi
Najważniejsze to dopasować odpowiednie kosmetyki pod kątem potrzeb Waszego organizmu. To jest jak najbardziej realne do osiągnięcia, tylko trzeba wiedzieć, jak się za to zabrać. W https://ktomalek.pl/blog/jak-pozbyc-sie-kurzajek-domowe-sposoby/w-334 znajdziecie informacje na temat usuwania kurzajek, więc warto z tego skorzystać.

Zgłoś nadużycie #15 1 grudnia 2020, 21:01

alanja Stoję na zmywaku
Trzeba po prostu próbować i testować, bo każda cera jest inna i inaczej reaguje na dane składniki. U mnie świetnie sprawdzają się kosmetyki naturalne, które kupuję głównie w sklepie https://pronaturalnie.pl/ Mają szeroki asortyment, przystępne ceny i zapewniają szybką wysyłkę - sprawdź ich ofertę.