Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaki ekspress do kawy najlepszy?

Zgłoś nadużycie #41 21 września 2018, 10:20

Andrus44 Stoję na zmywaku
Nie jest to moja dziedzina wiedzy. Dlatego też nie będę w stanie za bardzo pomóc...
Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego – Edward John Phelps

Zgłoś nadużycie #42 24 września 2018, 13:08

mielof Stoję na zmywaku
Dzięki wielkie za sprawdzone info w tym temacie. Myślę, że z całą pewnością mi się to przyda :)
złożenie przysięgi jest wystawieniem duszy na ryzyko

Zgłoś nadużycie #43 27 września 2018, 11:08

pracuch Stoję na zmywaku
Nie mam niestety za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym obszarze tematycznym. Nie bardzo będę w stanie pomóc...
Nie osiąga się pełni poprzez odcinanie części samego siebie, lecz przez integrację przeciwieństw – C. G. Jung

Zgłoś nadużycie #44 1 października 2018, 17:23

ettico3 Stoję na zmywaku
Dzięki wielkie za interesuję porady. Myślę, że z całą pewnością będą one przydatne ;)
"Kiedy wydaję się, że wszystko się skończyło wszytsko się zaczyna" Jan Twardowski

Zgłoś nadużycie #45 12 października 2018, 18:07

Alanis Stoję na zmywaku
Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym zakresie tematycznym... Nie będę w stanie pomóc...
W ostatecznym rozrachunku to nie okoliczności zewnętrzne są tym co ma znaczenie, ale to co masz w sercu – Łukasz Krasoń

Zgłoś nadużycie #46 24 października 2018, 15:53

ruberro Stoję na zmywaku
W Sieci na pewno znajdą się ciekawe informacje w tym zakresie. Nie powinno być z tym większych trudności.
Kluczem do sukcesu jest skoncentrowanie umysłu na tym, czego pragniemy, nie na tym, czego się boimy – Brian Tracy

Zgłoś nadużycie #47 25 października 2018, 15:43

Lipaa Stoję na zmywaku
Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...

Zgłoś nadużycie #48 29 października 2018, 12:31

gadgad1 Stoję na zmywaku
Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.
W ludziach więcej rzeczy zasługuje na podziw niż na pogardę – Albert Camus

Zgłoś nadużycie #49 5 listopada 2018, 14:25

olazola Stoję na zmywaku
Dzięki wielkie za interesujące porady w tym zakresie. Z całą pewnością przydadzą mi się one ;)
Szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie – Erich Fromm