Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak zmotywować się do diety ?

Zgłoś nadużycie #11 17 lutego 2020, 21:36

Elwinka44 Stoję na zmywaku
Trudne pytanie, najważniejsze są chęci do zmiany. Ja też nie lubię katować się dietami, ale za to postanowiłam regularnie ćwiczyć. Na początku zaczęłam w domu, ale marnie mi to wychodziło. W końcu z siostrą zdecydowałyśmy się pójść na siłownię, a że niedaleko nas w Warszawie otworzył się CityFit https://cityfit.pl/ to długo nie zwlekałyśmy. Wybór zajęć grupowych i indywidualnych jest szeroki, do tego w cenie karnetu. Jednocześnie to siłownia bezobsługowa, otwarta 24/7. Nie ogranicza, więc nas praca, czy dni świąteczne :)

Zgłoś nadużycie #12 22 lutego 2020, 12:14

anetiss Stoję na zmywaku
Chyba najlepiej poczytac historie jak udało sie to innym...
Polecam histroię Justyny która schudła 30 kg
Historia Justyny
Pyszne fit przepisy

Zgłoś nadużycie #13 5 sierpnia 2020, 8:31

jma Podaję przyprawy
Mi się nie podoba jak ktoś ma szerokie biodra i dupę, że niby takie typowe kobiece kształty.
lubię proporcjonalność czyli tyłek nie za duży, też nie jak deska, cycki tak samo, nie jakieś balony, płasko też nie, takie 75B przechodzące w małe C ; ]
a wzrost, 160 coś cm jest ok ; ] bo jak karakan to brzydko nogi wyglądają, ale za wysoka też nie bo jak jeszcze ma ciała to nie wiem czy to baba czy chłop ;)
To czego w sobie nie lubię to cellulit, walczę z nim jednak regularnie:
https://www.nowiny.pl/165583-sinial-krem-na-cellulit-poznaj-skuteczny.html
Pomogło to serum na cellulit, aczkolwiek początkowo nie wierzyłam w działanie takich rzeczy. Wydawało mi się, ze jest to bzdura ale jednak działa.