Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak zmotywować się do diety ?

Zgłoś nadużycie #1 14 maja 2018, 20:21

Syrenka_47 Stoję na zmywaku
Chcę zacząć zdrowo się odzywiac lecz nie mam motywacji, nie wiem jak się za to zabrac co zrobic ? co jesc czego nie ? Jak wy się zmotywowaliscie?
https://cheers.com.pl/wiedza/witamina-k-zastosowanie/

Zgłoś nadużycie #2 21 maja 2018, 16:01

lama1980 Stoję na zmywaku
Warto poszperać w tej sprawie wśród znajomych. Wydaje mi się, że to jest naprawdę bardzo dobre rozwiązanie :)

Zgłoś nadużycie #3 30 maja 2018, 15:38

torej77aaa Stoję na zmywaku
A może warto zostawić ten temat specjaliście? To może być najlepsze możliwe rozwiązanie :)
Jestem szczęśliwy. Bo dzisiaj odkryłem moich przyjaciół. Są w mojej głowie.

Zgłoś nadużycie #4 23 listopada 2018, 18:46

Pawelbo111 Stoję na zmywaku
Wystarczy wejść na wagę :D
---
pożyczka na dowód dla zadłużonych

Zgłoś nadużycie #5 29 listopada 2018, 12:32

vilgefortz Stoję na zmywaku
Ja się kompletnie na tym nie znam. Nie będę w stanie pomóc.

Zgłoś nadużycie #6 7 grudnia 2018, 13:01

Paula20 Stoję na zmywaku
Cześć,
Miałam podobny problem - brak motywacji do odchudzania sprawiał, że rezygnowałam zwykle jeszcze w pierwszym tygodniu redukcji.
Dopiero z czasem zrozumiałam, że wszystko rozgrywa się w głowie. W końcu - skoro jednego dnia potrafię utrzymać dietę i zrobić trening, to dlaczego nie miałabym tego zrobić kolejnego? W końcu, mój organizm jest do tego zdolny...
Dla mnie najlepszą motywacją okazały się REZULTATY. Po tygodniu weszłam na wagę, zobaczyłam spadki i tak sama siebie nakręcałam. Niestety, musisz wytrzymać.
Dobrą motywacją jest także "inwestycja" tj. kup jakiś suplement. Jako, że inwestujesz pieniądze - nie chcesz ich stracić. To może być motywacja. Jakbym miała coś doradzić w tym aspekcie - to koniecznie patrz na opinie, ewentualnie sprawdzaj rankingi. Osobiście zerkam tutaj (nadal mam do zrzucenia kilka kilogramów):
http://wtabletkach.pl/tanie-skuteczne-tabletki-na-odchudzanie-ranking/

Zgłoś nadużycie #7 4 września 2019, 13:59

zedre Obieram ziemniaki
Jakie to my jesteśmy szalone wariatki, a to kasza, a to płatki, śliwki, eko... a pokażcie mi chociaż jednego faceta który gotowałby sobie ekologiczne zdrowe jedzenie i odchudzał się z oczytaniem o produktach....ale w grupie siła, ja też dzisiaj powróciłam do kaszy, do tego będzie pomidorek i gotowany kurczak z wczorajszego rosołku....bo jak zawsze po weekendzie kg do przodu
płatków oswianych wogole nie namaczam, nie gotuje, może to źle, ja wrzucam je w jogurt, oddstawiam na 10 min a potem zjadam i tyle :)

Ogólnie sporo zdrowych przepisów na niskokaloryczne dania oraz sporo porad dotyczących odchudzania się znajdziecie na tej stronie:
http://szczuplapannamloda.pl/category/odchudzanie/