Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak wykończyć kuchnię

Zgłoś nadużycie #1 24 grudnia 2017, 19:48

barello Stoję na zmywaku
Jak wykończyć kuchnię? Czy jej aranżacja wraz z architektem wnętrz to dobre rozwiązanie? Zwłaszcza w aspekcie wykonania ewentualnego projektu? 
Zestarzałem się. Straciłem odwagę.

Zgłoś nadużycie #2 18 września 2019, 8:20

Tymoteusz1 Lepię pierogi
To już zależy od Waszego podejścia do tematu. Pamiętajcie, że jeśli zależy Wam na funkcjonalnej i praktycznej kuchni, to powinniście rozważyć zamówienie mebli kuchennych na wymiar w https://naoswnetrza.pl/meble-na-wymiar/kuchenne/ To da Wam pewność, że będziecie zadowoleni z całej aranżacji.

Zgłoś nadużycie #3 12 października 2020, 20:36

MartaWinnicka Stoję na zmywaku
Szczerze powiedziawszy to w dzisiejszych czasach nie powinniśmy mieć wielkich problemów z wykończeniem kuchni. W sieci znajdziemy mnóstwo gotowych aranżacji, właściwie to nie potrzeba nawet zatrudniać architekta wnętrz. Wystarczy przejrzeć kilka blogów największych producentów materiałów wykończeniowych by wiedzieć co jest aktualnie najchętniej wybierane. Warto też zwrócić uwagę na samo wyposażenie kuchni, tylko praktyczne rozwiązania powinny nas interesować. Jednym z pomijanych elementów jest blat z którego przecież korzystamy na codzień. Widziałam w na żywo blaty granitowe do kuchni i powiem, że zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Przykładowe zdjęcia znajdziemy tutaj - https://krakstone.com/oferta/blaty-kuchenne-granitowe/ jednak należy wspomnieć o ważnej kwestii, naturalny granitowy blat nie zawiera szkodliwych związków chemicznych co jest ogromnym plusem. Powierzchnia jest dzięki temu bezpieczna dla zdrowia naszej rodziny.

Zgłoś nadużycie #4 6 listopada 2020, 16:47

zenon541 Stoję na zmywaku
Mi najbardziej podoba się styl loftowy. W kuchni będę mieć czarne fronty, jasny dębowy blat, białe płytki z czarną fugą. Będzie to wyglądać nowocześnie.
Polerowanie

Zgłoś nadużycie #5 16 grudnia 2020, 18:20

Aneta82 Stoję na zmywaku
Czasami lepiej zlecić to profesjonalistom.

Zgłoś nadużycie #6 19 grudnia 2020, 23:36

Kasiaa Stoję na zmywaku
Trudno się nie zgodzić z powyższymi opiniami. Każdy ma trochę inne podejście w kwestii aranżacji wnętrz jednak trzeba powiedzieć jedno - kuchnia to miejsce trudne do funkcjonalnego zagospodarowania. Stąd też pojawia się w internecie wiele pytań na ten temat. Sama jej definicja zmieniła się w ostatnich latach diametralnie. Kiedyś służyła jedynie do przygotowania jedzenia, dzisiaj może zostać połączona w całość z salonem, tworząc miejsce do odpoczynku. Odpowiednie jej wyposażenie pod tymi dwoma względami jest dość skomplikowane. Szczególnie jak weźmiemy ogrom materiałów wykończeniowych i samych mebli. W praktyce więszkość ludzi sobie z tym nie poradzi dlatego tak bardzo popularne stały się usługi takie jak projektowanie kuchni warszawa - https://beautifulminds.pl/projekty-kuchni/ bo jednak profesjonalista dysponuje doświadczeniem zdobytym przez lata. Ważne jest także żeby zwrócić uwage na indywidualne podejście do każdego klienta. Przedstawienie swoich oczekiwań na wstępie będzie kluczowe dla udanego projektu.