Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak wykończyć kuchnię

Zgłoś nadużycie #1 24 grudnia 2017, 19:48

barello Stoję na zmywaku
Rejestracja: Gru, 2017 Posty: 5 Podziękowania: 0
Jak wykończyć kuchnię? Czy jej aranżacja wraz z architektem wnętrz to dobre rozwiązanie? Zwłaszcza w aspekcie wykonania ewentualnego projektu? 
Zestarzałem się. Straciłem odwagę.

Zgłoś nadużycie #2 18 września 2019, 8:20

Tymoteusz1 Podaję przyprawy
Rejestracja: Lip, 2019 Posty: 124 Podziękowania: 0
To już zależy od Waszego podejścia do tematu. Pamiętajcie, że jeśli zależy Wam na funkcjonalnej i praktycznej kuchni, to powinniście rozważyć zamówienie mebli kuchennych na wymiar w https://naoswnetrza.pl/meble-na-wymiar/kuchenne/ To da Wam pewność, że będziecie zadowoleni z całej aranżacji.

Zgłoś nadużycie #3 12 października 2020, 20:36

MartaWinnicka Stoję na zmywaku
Rejestracja: Kwi, 2020 Posty: 7 Podziękowania: 0
Szczerze powiedziawszy to w dzisiejszych czasach nie powinniśmy mieć wielkich problemów z wykończeniem kuchni. W sieci znajdziemy mnóstwo gotowych aranżacji, właściwie to nie potrzeba nawet zatrudniać architekta wnętrz. Wystarczy przejrzeć kilka blogów największych producentów materiałów wykończeniowych by wiedzieć co jest aktualnie najchętniej wybierane. Warto też zwrócić uwagę na samo wyposażenie kuchni, tylko praktyczne rozwiązania powinny nas interesować. Jednym z pomijanych elementów jest blat z którego przecież korzystamy na codzień. Widziałam w na żywo blaty granitowe do kuchni i powiem, że zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Przykładowe zdjęcia znajdziemy tutaj - https://krakstone.com/oferta/blaty-kuchenne-granitowe/ jednak należy wspomnieć o ważnej kwestii, naturalny granitowy blat nie zawiera szkodliwych związków chemicznych co jest ogromnym plusem. Powierzchnia jest dzięki temu bezpieczna dla zdrowia naszej rodziny.